ebook Rywalki. Książę i Gwardzista
3.95 / 5.00 (liczba ocen: 30602)

Rywalki. Książę i Gwardzista
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.68
wciąż za drogo?
21.00 zł
23.20 zł Lub 20.88 zł
29.00 zł
18.68 zł
19.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

„Książę” pokazuje wydarzenia sprzed eliminacji i pozwala czytelnikowi śledzić młodego władcę od pierwszego dnia ich rozpoczęcia. W drugiej z opowieści przekonamy się, jak płynęło życie Aspena w pałacowych komnatach- i ujrzymy prawdę o świecie gwardzistów, której nigdy nie pozna America... 

Rywalki. Książę i Gwardzista od Kiera Cass możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Wiemy, że jesteś silny, ale przyjęcie pomocy też na swój sposób wymaga siły.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Cudna książka

  • Awatar

    Ten tomik zostawiłam sobie na koniec. Po przeczytaniu całej kolekcji, tą "połówkę" uważam za mało wciągającą, dostarczającą zbyt mało szczegółów. Fajnie, że można część losów poznać z perspektywy samego Maxona jak i Aspena, ale osobiście wolałabym się dowiedzieć czegoś więcej jak wyglądały spotkania księcia z pozostałymi kandydatkami. Czuję niedosyt z baraku tych informacji i przesyt z czytania tych samych zwrotów, które są powtarzane.
    Generalnie ta część nie porwała mnie do tego stopnia, że nie mogłam oderwać się od czytania. W każdym razie, na całe szczęście, że to tylko moje zdanie a każda z Was będzie miała swoje :)

Warto zerknąć