ebook Przygody Odyseusza - audiobook
2.95 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1182)

Przygody Odyseusza - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 8.50
Audiobook - polecana oferta: 12.90
12.90 złpremium: 7.74 zł Lub 7.74 zł
12.90 zł
12.90 zł Lub 11.61 zł
12.03 zł
Inne proponowane

Wspaniała opowieść o rozłące, odwadze i tęsknocie. Wybitny znawca i popularyzator literatury antycznej – Jan Parandowski – przybliża słynną antyczną „Odyseję” w wersji zaadaptowanej dla współczesnej młodzieży. Czy spełni się przekleństwo jednookiego Kiklopa rzucone na Odyseusza? Czy ktoś jeszcze czeka w Itace na jego powrót?

Opowiedziane przygody przenoszą nas w odległe czasy. Grecka cywilizacja jest jeszcze bardzo młoda. Bohaterowie są niepewni swojego losu. Przeżywają niesamowite,  ale i niebezpieczne przygody. Mierzą się z mitycznymi stworami. Wędrują i toczą krwawe walki o nowe ziemie. Wybucha długa i okrutna wojna o najcudowniejszą kobietę na świecie Helenę
Gdy po 10 latach oblężenia Troja zostaje zdobyta, bohaterski król Itaki Odyseusz może powrócić do domu. Wraz z towarzyszami wypływa na okrętach do wytęsknionej ojczyzny.
Od początku prześladuje ich zły los. Mieszkańcy mijanych krain bywają bardzo niebezpieczni i podstępni, a mściwy potwór wypowiada słowa straszliwej klątwy. Co Odyseusz zastanie w Itace? Czy ktoś jeszcze czeka tam na jego powrót? Czy kiedyś skończy się rozłąka Odyseusza z synem i ukochaną Penelopą, a dawno zawiązane przyjaźnie przetrwają?

Przygody Odyseusza - audiobook od Jan Parandowski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć