ebook Michnikowszczyzna. Zapis choroby  - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1342)

Michnikowszczyzna. Zapis choroby - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
empik#EMPIK GO BOOK
empik#EMPIK GO BOOK
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Publicystyka Rafała A. Ziemkiewicza nigdy nie jest grzeczna ani pokorna. Tym razem dziennikarz bierze pod lupę dokonania samego Adama Michnika – redaktora naczelnego najpoczytniejszej gazety w Polsce.

Rafał A. Ziemkiewicz po „Viagrze mać”, „Frajerach” i „Polactwie” przedstawia czytelnikowi kolejną kontrowersyjną książkę. „Michnikowszczyzna. Zapis choroby” to dosadna publicystyka, której głównym tematem jest polityczna i dziennikarska działalność Adama Michnika. Autor publikacji bezpardonowo rozprawia się z mitem przywódcy antykomunistycznej opozycji w PRL-u, jednego z głównych działaczy KOR-u i „Solidarności”. Zarzuca Michnikowi m.in. wykorzystywanie „Gazety Wyborczej” do manipulowania opinią publiczną. Wskazuje też, jak wiele osób z otoczenia redaktora naczelnego „GW” bezkrytycznie uległo jego wpływowi.
Nie ma się co dziwić, że po wydaniu tej publikacji w środowisku dziennikarzy zawrzało. Jest to z pewnością bardzo odważna książka, ale też wyjątkowa pozycja na rynku audiobooków. Czyta ją w tym wydaniu sam autor.

Michnikowszczyzna. Zapis choroby - audiobook od Rafał A. Ziemkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć