ebook Michnikowszczyzna. Zapis choroby  - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1334)

Michnikowszczyzna. Zapis choroby - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ciągu miesiąca
E-book - najniższa cena: 22.69
Audiobook - najniższa cena: 11.90
-30% 11.90 zł
18.55 złpremium: 11.97 zł Lub 11.97 zł
15.96 zł Lub 14.36 zł
14.83 zł
Inne proponowane

Publicystyka Rafała A. Ziemkiewicza nigdy nie jest grzeczna ani pokorna. Tym razem dziennikarz bierze pod lupę dokonania samego Adama Michnika – redaktora naczelnego najpoczytniejszej gazety w Polsce.

Rafał A. Ziemkiewicz po „Viagrze mać”, „Frajerach” i „Polactwie” przedstawia czytelnikowi kolejną kontrowersyjną książkę. „Michnikowszczyzna. Zapis choroby” to dosadna publicystyka, której głównym tematem jest polityczna i dziennikarska działalność Adama Michnika. Autor publikacji bezpardonowo rozprawia się z mitem przywódcy antykomunistycznej opozycji w PRL-u, jednego z głównych działaczy KOR-u i „Solidarności”. Zarzuca Michnikowi m.in. wykorzystywanie „Gazety Wyborczej” do manipulowania opinią publiczną. Wskazuje też, jak wiele osób z otoczenia redaktora naczelnego „GW” bezkrytycznie uległo jego wpływowi.
Nie ma się co dziwić, że po wydaniu tej publikacji w środowisku dziennikarzy zawrzało. Jest to z pewnością bardzo odważna książka, ale też wyjątkowa pozycja na rynku audiobooków. Czyta ją w tym wydaniu sam autor.

Michnikowszczyzna. Zapis choroby - audiobook od Rafał A. Ziemkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć