ebook Nieproszony gość
3.55 / 5.00 (liczba ocen: 3032)

Nieproszony gość
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 26.81
Audiobook - najniższa cena: 28.90
wciąż za drogo?
29.30 złpremium: 15.75 zł Lub 15.75 zł
26.81 zł Lub 24.13 zł
31.50 zł
27.31 zł
31.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Kobieta z przeszłością, tajemnica, która otwiera otchłań piekła, i potworne morderstwo… Thriller bestsellerowej niemieckiej pisarki, której nakład sprzedanych książek przekroczył 24 miliony! Po śmierci męża życie Rebeki Brandt straciło sens do tego stopnia, że postanawia się z nim rozstać. Jednak niespodziewana wizyta starego przyjaciela w towarzystwie dwojga przypadkowo spotkanych autostopowiczów, Ingi i Mariusa, zmusza Rebecę do odłożenia starannie zaplanowanego samobójstwa. Młodzi ludzie zdobywają jej sympatię. Rebeca wypożycza im ukochaną łódź męża, by mogli swobodnie pożeglować po Morzu Śródziemnym. Podczas sielankowego rejsu pomiędzy Ingą i Mariusem dochodzi do potwornej kłótni, podczas której Mariusz wypada za burtę. Poszukiwania wszczęte przez nadbrzeżną straż nie przynoszą rezultatu i młody mężczyzna zostaje uznany za zaginionego. Kilka tygodni później Inga przeżywa prawdziwy szok, gdy w gazecie ukazuje się zdjęcie Mariusa w związku z potwornym zabójstwem, dokonanym na terenie Niemiec…

Nieproszony gość od Charlotte Link możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Czasem bywa tak, że dopiero gdy człowiek się z czymś definitywnie upora, możliwy jest nowy początek.
Świat jest do zniesienia jedynie wówczas, jeśli się wierzy w czyniącą zadość sprawiedliwość.
(...)to co szpetne i wulgarne zazwyczaj usiłuje zdominować piękno i subtelność, aż uczyni je niewidzialnym
Można oddychać, jeść, pić i czuć uderzenia własnego serca, a mimo to być martwym.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Wróciła dawna Link!
    Po zupełnie nie-Linkowej "Ciernistej róży" z pewną rezerwą podchodziłam do nowej książki. Niepotrzebnie. "Nieproszony gość" z "Różą" ma tylko jedną nieco podobną bohaterkę. Na szczęście drugoplanową tutaj.
    A tak, jest tajemnicze, makabryczne morderstwo, zagrożenie odczuwane przez obecnie już całkowicie niepowiązane osoby. Groza na łodzi, zaginięcie, niespodziewane pojawienie się zaginionego. Okropna historia zaniedbanego dziecka, któremu system miał pomóc a wepchnął w jeszcze gorszą sytuację. I morderca, którym okazuje się zupełnie ktoś inny!
    Nie mogłam się oderwać!

Warto zerknąć