Ukryta siła
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.83 / 5.00
liczba ocen: 3206
Powiadom o promocji
Otrzymasz e-mail,
kiedy cena spadnie poniżej np. 21.51 zł
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.06 zł
22.32 zł
26.90 zł
26.90 zł
Pozostałe księgarnie
26.90 zł
21.51 zł
21.52 zł
22.33 zł
24.21 zł
24.21 zł
24.50 zł
25.02 zł
25.56 zł
26.49 zł
26.90 zł
Opis:

Osiem stopni schodów do pokonania… Takiemu wyzwaniu musiał stawić czoło Rich Roll w przeddzień swoich czterdziestych urodzin. Dwadzieścia kilogramów nadwagi skutecznie utrudniało podjęcie jakiegokolwiek wysiłku. Obciążeniem był też przeklęty bagaż dawnego alkoholizmu i jeszcze wcześniejszego braku akceptacji przez rówieśników.

Zawał serca… Tak można by zakończyć kilka zdań o życiu Richa Rolla, gdyby nie fakt, że wstrząśnięty niewydolnością swojego organizmu, postanowił oszukać kostuchę i pójść inną drogą.

Dieta roślinna zamiast dotychczasowej mięsnej i fastfoodowej oraz konsekwentne, codzienne ćwiczenia w miejsce leniwego bezruchu zmieniły otyłego mężczyznę w średnim wieku w maszynę wytrzymałościową. A po półrocznych przygotowaniach Roll dotarł na linię startu (i mety!) elitarnych zawodów Ultraman – 515 km współzawodnictwa w pływaniu, jeździe na rowerze i bieganiu.

Dwa lata po tym wyczynie okazało się, że Rich potrafił dokopać się do jeszcze większych pokładów własnej ukrytej siły. Wraz z przyjacielem opracowali plan EPIC5 – porwali się na pięć triatlonów na dystansie Ironmana, każdy na innej hawajskiej wyspie, a wszystkie razem w mniej niż tydzień!

Ukryta siła to fascynująca opowieścią o wytrwałości, odwadze, walce z własnymi słabościami i o tym, że każdy może osiągnąć więcej, niż mu się wydaje.

Już pierwsze zdanie wciągnęło mnie bez reszty! I nie chodzi o talent literacki autora, a o niesamowitą energię. MOC jest jedynym słowem, które natychmiast przychodzi mi do głowy i w całości określa tę książkę. Po przeczytaniu Jedz i biegaj Scotta Jurka oraz Bez ograniczeń Chrissie Wellington nie sądziłam, że zetknę się jeszcze z historią człowieka, sportowca, która tak mnie poruszy. Udałam się w niesamowitą, wzruszającą i inspirującą podróż. Też chcę przenosić góry! I teraz już wiem, że to zrobię. Przyznam szczerze, że cokolwiek bym napisała, to i tak będzie za mało. Musicie przeczytać tę książkę, a z pewnością odnajdziecie własną UKRYTĄ SIŁĘ!

Iwona Guzowska

mistrzyni świata w kickboxingu oraz boksie zawodowym,

miłośniczka biegania i triatlonu, ukończyła zawody na dystansie Ironmana

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Bardzo ciekawa książka o nieograniczonych możliwościach ludzkiego organizmu, które każdy z nas może odkryć i uaktywnić. Trochę autobiografia, trochę poradnik, dobrze się czyta. Otwiera oczy na źródło siły i mocy zawarte w diecie roślinnej. Autor skutecznie zachęcił mnie - dotychczasowego mięsożercę z przekonania - do zmiany swojego życia w zakresie odżywiania. Dzięki niemu sięgnąłem również po inną wartą polecenia książkę, "Nowoczesne zasady odżywiania... (T. Colin Campbell, Thomas M. Campbell II)". Niech moc roślin będzie z Wami ;)

Inne proponowane
Warto zerknąć