ebook Miś zwany Paddington - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Miś zwany Paddington - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 15.77
wciąż za drogo?
15.87 złpremium: 10.24 zł Lub 10.24 zł
15.77 zł Lub 14.19 zł
15.99 zł Lub 14.39 zł
17.06 zł
16.98 zł
17.06 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

`- Niedźwiedź? Na stacji? - spytała pani Brown, spoglądając na męża ze zdumieniem. - Co ty opowiadasz, Henryku! To niemożliwe!` A jednak!

Ponad 50 lat temu pojawił się na londyńskim dworcu jako nielegalny imigrant z dalekiego Peru, w kapeluszu, z walizeczką i słojem marmolady (prawie pustym). I właśnie wtedy, na stacji Paddington, spotkali go państwo Brown. To spotkanie zupełnie odmieniło życie ich rodziny i nic nie było już takie jak dawniej, a zwyczajne sprawy - jak choćby kąpiel, podróż metrem, zakupy w domu towarowym czy wyjazd nad morze - stawały się całkiem nie-zwyczajne, jeśli ich uczestnikiem był miś Paddington.

Od chwili pierwszego wydania `Misia zwanego Paddington` w 1958 r. stworzony przez Michaela Bonda niedźwiadek zamieszkał na stałe w krainie dziecięcej wyobraźni. Stał się prawdziwą brytyjską instytucją, wręcz ikoną angielskiej kultury, rozpoznawalną na całym świecie. 

`Miś zwany Paddington` Michaela Bonda to pierwsza opowieść o rezolutnym niedźwiadku, pełna ciepła i humoru, który nie wynika z tego jaki jest miś, ale z tego co i jak robi.

Artur Barciś, czytając `Misia...` w wyjątkowy sposób wydobywa wszystkie barwy każdej przygody Paddingtona. Jak mało kto potrafi czytać takie opowieści dla dzieci, szczególnie jeśli lubi ich bohaterów, a właśnie tak jest w przypadku Paddingtona.

Miś zwany Paddington od Michael Bond możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć