ebook Zbrodnia i kara - audiobook
4.19 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 441663)

Zbrodnia i kara - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 7.90
Audiobook - najniższa cena: 9.99
9.99 zł
32.50 złpremium: 20.97 zł Lub 20.97 zł
22.99 zł
25.00 zł
27.96 zł Lub 25.16 zł
23.84 zł
29.70 zł Lub 26.73 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Słynna powieść Fiodora Dostojewskiego, opowiadająca o losach byłego studenta Rodiona Raskolnikowa, który postanawia zamordować i obrabować bogatą lichwiarkę.

Bohater powieści, 23-letni były student prawa jest półsierotą, ma jednak kochająca rodzinę. Jego matka i siostra darzą go głęboką miłością i wspierają finansowo.

Jednak bohater, zbuntowany przeciw porządkowi świata, decyduje się popełnić morderstwo. Jest przekonany, że jako jednostka wybitna, ma prawo zabijać, gdyż geniusz usprawiedliwia wszystkie zbrodnie na „zwykłych” ludziach. Morderstwo ma stać się rodzajem sprawdzianu jego odwagi. Choć jednocześnie bezpośrednia pobudką tego czynu jest zła sytuacja finansowa Raskolnikowa…

Pomysł na tę powieść narodził się w czasie, kiedy sam autor przebywał na katordze. Zainteresował się wtedy psychologią współwięźniów, wśród których byli i tacy, którzy zostali skazani za morderstwo.

Audiobook  może być dostępny w ofercie e-księgarni z różnymi wersjami lektorskimi: Jacka Draguna lub Filipa Kosiora.

Zbrodnia i kara od Fiodor Dostojewski możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć