ebook Najlepsze skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju - Część 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Najlepsze skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju - Część 1 - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 22.90
wciąż za drogo?
22.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Jeden z najdłużej działających na polskiej scenie kabaretów, również jedna z ulubionych grup Polaków, którzy doceniają inteligentny humor, literackie i teatralne dygresje.

Kabaret Moralnego niepokoju występuje od czasu, kiedy wykonawcy spotkali się na studiach polonistycznych. Należy do najchętniej oglądanych kabaretów, zarówno w trakcie występów na żywo, jak i w telewizji. Ciągle przygotowują nowe, świeże programy, ale chętnie nawiązują też do postaci, które stworzyli w przeszłości. Niniejszy audiobook jest pierwszą z trzech części „Najlepszych skeczów Kabaretu Moralnego Niepokoju”. Słuchacze znajdą tu między innymi „Napad co najmniej stulecia”, „Rozmowę z brzuchem”, „Ostatni posiłek”. Te i inne utwory niezmiennie bawią publiczność, a dzięki wydaniu audio możemy je sobie przypominać po wielokroć. Tematyka i dynamika aktorskich wykonań sprawiają, że nawet starsze piosenki czy skecze nie znudzą się szybko. W cyklu Złote Lata Polskiego Kabaretu ukazały się również nagrania z wyborem najlepszych występów innych grup, jak choćby Kabaret Ani Mru-Mru czy Smile.

Spis treści

1. Tatusiowie
2. Chiny, czyli z notatnika Mariusza 
3. Polska z lotu ptaka
4. Próba generalna 
5. Ostatni posiłek 
6. Daj spokój, kobieto 
7. Wakacje na niby 
8. Ile by za to było przedszkoli?
9. Napad co najmniej stulecia 
10. Rozmowa z brzuchem 
11. To to
12. Mieszkanie (Nie ma dziadostwa) 
13. Mowa pogrzebowa 
14. Szatan w radiu 
15. Pogoda na suma

Najlepsze skecze Kabaretu Moralnego Niepokoju - Część 1 - audiobook od Kabaret Moralnego Niepokoju możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć