ebook Paradyzja - audiobook
4.1 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 5031)

Paradyzja - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
E-book - najniższa cena: 24.99
Audiobook - najniższa cena: 11.90
18.90 złpremium: 11.34 zł Lub 11.34 zł
-40% 11.90 zł
15.92 zł Lub 14.33 zł
19.90 zł Lub 17.91 zł
13.73 zł
18.34 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Najlepsza współczesna fantastyka to ma, więc i Janusz to miał. Poczucie misji i świadomość że świat nie jest taki jak się wydaje, a naszą rzeczą jest to odkryć, ujawnić, nazwać. Ten problem wykracza poza doświadczenie komunizmu, które Janusza prześladowało,  intrygowało, inspirowało, ale nie odebrało uniwersalizmu jego dziełu i spojrzeniu.
(Maciej Parowski)

Podróż na sztuczną planetę, w którą wyruszył Rinah jest czymś więcej niż wyprawą gotowego na nowe wyzwania dziennikarza. Nie jest to historia prosta, gdyż i sama powieść taką nie jest. Fałszowanie praw fizyki, ludzie oszukujący totalitarny reżim za pomocą języka kojarzeniowo-aluzyjnego, będą tylko częścią utworu traktującego o systemie manipulacyjnym, do tego stopnia absurdalnym i przewrotnym, że kontrolującym życie każdego mieszkańca. Nie dziwi fakt, że ta doskonale skonstruowana powieść science-fiction znalazła się na deskach teatru i w obiektywie kamery filmowej.

Paradyzja - audiobook od Janusz A. Zajdel możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć