ebook Mały Książę - audiobook
4.27 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 898833)

Mały Książę - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 6.53
Audiobook - najniższa cena: 10.90
-39% 10.90 zł
18.59 złpremium: 11.99 zł Lub 11.99 zł
13.65 zł Lub 12.29 zł
14.73 zł 20% rabatu
14.93 zł Lub 13.44 zł
11.94 zł
13.93 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (17)
Inne proponowane

Mały Książę autorstwa Antoine’a de Saint-Exupéry’ego, jest uwielbianą przez wszystkich opowieścią filozoficzną, która powstała w 1943 roku. Do dziś jak najbardziej aktualna opowieść została sprzedana na świecie w ponad 140 milionach egzemplarzy i zasłużenie zaliczana jest do klasyki światowej literatury.

Fabuła:

Pewien pilot -  zarazem narrator tej opowieści -  został zmuszony do awaryjnego lądowania na pustyni Sahara. Kiedy zajął się już naprawą uszkodzonego samolotu, zobaczył bardzo tajemniczego chłopca o jasnych włosach, który w rozmowie powiedział mu, że pochodzi z asteroidy B-162 i wyraził nietypowa prośbą. Chłopiec poprosił pilota, aby ten narysował mu baranka. I w ten oto sposób rozpoczęła się wielka przyjaźń chłopca – Małego Księcia i mężczyzny. Malec opowiedział mu porywające historie, w których wspominał swoje podróże na wielu planetach podczas, których zaprzyjaźnił się z lisem, spotkał z groźnym wężem. Wspomniał także o swoim wielkim uczuciu do jego róży, którą opiekował się na swojej rodzinnej asteroidzie. Musiał ją niestety opuścić, ze względu na to, że róża była niezadowolona. Wtedy rozpoczął swoje ciekawe podróże…

W ten oto sposób rozpoczyna się jedna z najpiękniejszych i najmądrzejszych historii, jakie wyszły spod pióra człowieka. Są też tacy, którzy twierdzą, że ta historia, to najinteligentniejsza rzecz jaką kiedykolwiek stworzył człowiek. Przekonaj się o tym sam, i poznaj losy Małego Księcia, Zaś on, w nagrodę pozostanie z Tobą na całe życie, oferując Ci swoją wspaniałą przyjaźń.

Audiobooka wysłuchasz w rewelacyjnej interpretacji aktora, Macieja Stuhra.

 

Audiobook może być dostępny z różnymi lektorami

Mały Książę - audiobook od Antoine de Saint-Exupery możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2021. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć