ebook Ta Noc tom 1
4.11 / 5.00 (liczba ocen: 18827)

Ta Noc tom 1

Kategoria:  /
Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail damy Ci znać,
kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę

Nowy cykl autorki największego światowego bestsellera literatury erotycznej 2013 i 2014 Ten Mężczyzna, serii numer 1 empik.com. W Polsce każdy tom serii Ten Mężczyzna był wznawiany zaraz po premierze. Ta Noc uczyniła przyjemność obsesją…Wszedł do kawiarni i Livy nie mogła już oderwać od niego wzroku. Kiedy wyszedł, spostrzegła na serwetce słowa: „Najgorsza kawa, jaką znieważyłem moje usta”. Podpisane M. Czego chce od niej M.? Namiętny i zamknięty w sobie. I tak fascynujący... Lecz za jego drogimi garniturami, szybkimi samochodami i luksusowym apartamentem kryje się jakiś sekret. Livy musi wedrzeć się w świat M. To staje się jej obsesją…

Ta Noc tom 1 od Jodi Ellen Malpas możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    "Ta Noc" Dzisiaj właśnie skończyłam czytać tą książkę i już nie mogę się doczekać kolejnej części. Książka jak zwykle opowiada o zwykłej dziewczynie i boskim, bogatym mężczyźnie. Bardzo lekko czytało mi się to książkę i razem z nimi przeżywałam te wszystkie wydarzenia. Naprawdę książka warta przeczytania (ja ją czytałam 2 dni), bardzo szybko i przyjemnie się jś czyta. :)

Warto zerknąć