ebook Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości - audiobook
4.12 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 12477)

Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 19.95
Audiobook - polecana oferta: 13.90
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
VIRTUALO#VIRTUALO Fabryka S
13.90 zł Lub 12.51 zł
29.75 złpremium: 19.19 zł Lub 19.19 zł
23.67 zł 20% rabatu
31.99 zł
31.99 zł Lub 28.79 zł
12.90 zł
-7% 12.90 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Jak smakuje miłość? Bohaterowie, których pokochasz, spora dawka romantycznego humoru i unoszący się nad kartkami zapach czekolady!

Poznajcie Claire, której życie to pasmo szczęśliwych pomyłek. Była dwudziestoletnią studentką, gdy wszystko obróciło się o sto osiemdziesiąt stopni – wystarczyła jedna noc w towarzystwie mężczyzny, którego właśnie poznała. Gdy nad ranem obudziła się obok niego, uciekła, pozostawiwszy za sobą rodzące się uczucie i zapach czekolady… Kilka miesięcy później na świat przyszedł Gavin.
Po jakimś czasie Claire postanawia spełnić swoje największe marzenie i razem z przyjaciółką otwiera sklep ze słodkościami. Myślami wciąż jednak wraca do mężczyzny, który tak bardzo zmienił jej los. Nie wie, że próbował ją odnaleźć. Życie uwielbia szczęśliwe zbiegi okoliczności i w końcu dochodzi do spotkania...

O Autorce:
TARA SIVEC – amerykańska pisarka, żona, matka. Mieszka w Ohio z mężem i dwójką dzieci. Po kilkunastu latach pracy jako broker chwyciła za pióro z postanowieniem napisania pierwszej powieści. Jest autorką kilku światowych bestsellerów, między innymi serii „Chocolate Lovers”, której pierwszy tom – „Pokusy i łakocie”, właśnie trzymasz w ręku. Książka od razu zyskała uznanie czytelników i zdobyła wiele nagród literackich.

Pokusy i łakocie. Niezbyt grzeczna rzecz o miłości - audiobook od Tara Sivec możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć