ebook Czas zapłaty - audiobook
3.76 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 279)

Czas zapłaty - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 18.10
Audiobook - najniższa cena: 19.20
wciąż za drogo?
-33% 19.20 zł Lub 17.28 zł
-42% 19.90 zł
32.46 złpremium: 20.94 zł Lub 20.94 zł
28.97 zł
29.65 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Proces Carla Lee Hayleya, oskarżonego o zabójstwo dwóch mężczyzn, którzy zgwałcili i skatowali jego dziesięcioletnią córkę, miał otworzyć Jake’owi Brigance, adwokatowi Carla, drogę do sławy i pieniędzy. Tymczasem trzy lata po wygranym procesie, który wstrząsnął nie tylko Clanton w Missisipi, ale i całym stanem, Jake pozostaje małomiasteczkowym prawnikiem i ledwie wiąże koniec z końcem. Niespodziewanie pojawia się szansa na zmianę tej sytuacji, gdy nieuleczalnie chory na raka Seth Hubbart postanawia przyśpieszyć bieg wypadków i popełnia samobójstwo, a wcześniej spisuje kontrowersyjny testament i powierza Jake’owi zadanie zatwierdzenia go przed sądem. Nie jest to proste, bo istnieje wcześniejszy testament wskazujący dzieci Setha jako głównych spadkobierców ponad dwudziestomilionowej fortuny. Czyżby miała się powtórzyć sytuacja sprzed trzech lat, kiedy to Clanton tak wyraźnie podzieliło się na czarnych i białych? Czy znów zapłoną krzyże?

Czas zapłaty - audiobook od John Grisham możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Dobra opowieść sądowa z tajemnicą w tle. Dla ciekawych jak funkcjonuje amerykański system sądownictwa z ławą przysięgłych. Wciąga dzięki interpretacji Wiktora Zborowskiego.

Warto zerknąć