ebook Jakie piękne samobójstwo - audiobook
3.78 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1318)

Jakie piękne samobójstwo - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 24.25
Audiobook - najniższa cena: 29.13
wciąż za drogo?
29.13 zł 20% rabatu
-14% 33.92 zł Lub 30.53 zł
39.90 zł
34.31 zł
35.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Inne proponowane

Dlaczego Polacy walczyli o swoje zniewolenie?

Wielka klęska może być początkiem wielkiego sukcesu. Wielki sukces może poprowadzić wprost do wielkiej klęski.

Rafał A. Ziemkiewicz otwiera nowy rozdział swojej twórczości, do którego dojrzewał w trakcie ostatniej dekady. To już nie jest zwyczajna publicystyka, to błyskotliwa analiza powodów, dla których na przestrzeni dziejów nasze bohaterstwo obracało się przeciw nam.

Świetnie zaobserwowane i znajdujące potwierdzenie w dokumentach źródłowych analogie i procesy nieuchronnie prowadzące do niepotrzebnego rozlewu polskiej krwi na frontach całego świata.

Siedemdziesiąt lat od zakończenia II Wojny Światowej można już bez kompleksów obalać mity i bajki, którymi karmiono nas z pokolenia na pokolenie.

Jakie piękne samobójstwo - audiobook od Rafał A. Ziemkiewicz możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Żenada. Pod pozorem obrony "polskości" autor nawołuje do szowinizmu i zamiatania pod dywan wszystkich grzechów, których dopuścili się Polacy. wszystko w myśl zasady " a oni biją Murzynów". Niech się lepiej skupi na fantastyce, bo z oceną historii kiepsko sobie radzi.

Warto zerknąć