ebook Fiszki. Język niemiecki. 1000 słówek dla znających podstawy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język niemiecki. 1000 słówek dla znających podstawy - audiobook
audiobook (mp3)

najlepsza cena! w tym tygodniu
Audiobook - najniższa cena: 10.98
13.90 złpremium: 8.34 zł Lub 8.34 zł
10.98 zł Lub 9.88 zł
13.90 zł
10.98 zł
11.18 zł
12.51 zł
Inne proponowane

Niemieckie słówka dla tych, którzy pierwszy raz przystępują do nauki. Metoda Słuchaj i Ucz się. Materiał jest zgrupowany w trzech częściach: Podstawowe słownictwo + konwersacje + gramatyka - 1000 zdań po niemiecku wraz z wyjaśnieniamiDzięki kursowi zawartemu na audiobooku możesz przełamać barierę językową i nauczyć się poprawnej wymowy i podstaw konwersacji. Wszystkie wyrażenia i zwroty podane są z tłumaczeniami, oraz z przykładowym zastosowaniem. Każda lekcja zawarta jest w formacie pdf, możliwym do wydrukowania, aby łatwiej można była zapoznać się z pisownią wyrażeń. Nauka jest prosta i możliwa dla każdego.
Lekcje zawierają: nowe zwroty i wyrażenia, proste dialogi z wyjaśnieniami, część powtórzeniową z ćwiczeniami; pytania i odpowiedzi na podstawowe kwestie gramatyczne.

Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej!


Nagrania Fiszki MP3
Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówek wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowych zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej.

Program Aktywny Trening
Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem niemieckim a polskim i powtarzać idiomy za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub idiomy. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek.

Minimalne wymagania sprzętowe
Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7, 8 PL 32 i 64 bit."

 

Fiszki. Język niemiecki. 1000 słówek dla znających podstawy - audiobook od Praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć