ebook Fiszki. Język niemiecki. 1000 słówek dla znających podstawy - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Fiszki. Język niemiecki. 1000 słówek dla znających podstawy - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 11.12
12.93 złpremium: 8.34 zł Lub 8.34 zł
11.12 zł Lub 10.01 zł
11.87 zł
11.12 zł
11.12 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Niemieckie słówka dla tych, którzy pierwszy raz przystępują do nauki. Metoda Słuchaj i Ucz się. Materiał jest zgrupowany w trzech częściach: Podstawowe słownictwo + konwersacje + gramatyka - 1000 zdań po niemiecku wraz z wyjaśnieniamiDzięki kursowi zawartemu na audiobooku możesz przełamać barierę językową i nauczyć się poprawnej wymowy i podstaw konwersacji. Wszystkie wyrażenia i zwroty podane są z tłumaczeniami, oraz z przykładowym zastosowaniem. Każda lekcja zawarta jest w formacie pdf, możliwym do wydrukowania, aby łatwiej można była zapoznać się z pisownią wyrażeń. Nauka jest prosta i możliwa dla każdego.
Lekcje zawierają: nowe zwroty i wyrażenia, proste dialogi z wyjaśnieniami, część powtórzeniową z ćwiczeniami; pytania i odpowiedzi na podstawowe kwestie gramatyczne.

Pamiętaj, że łącząc różne sposoby nauki, przyswajasz słówka szybciej i skuteczniej!


Nagrania Fiszki MP3
Gotowe nagrania mp3 zapewniają trening właściwej wymowy. Możesz posłuchać nie tylko słówek wraz z polskimi tłumaczeniami, ale też przykładowych zdań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Dzięki nim wykorzystujesz każdą wolną chwilę na efektywną naukę. Numery nagrań mp3 odpowiadają numerom fiszek w wersji drukowanej.

Program Aktywny Trening
Zestaw Fiszki MP3 wyposażony jest w program Aktywny Trening. Umożliwia on wygenerowanie playlisty z wybranych słówek lub całych grup tematycznych oraz odsłuchiwanie jej na dowolnym odtwarzaczu lub telefonie. Możesz regulować długość pauzy pomiędzy słówkiem niemieckim a polskim i powtarzać idiomy za lektorem oraz odgadywać jego znaczenie. W programie znajdziesz także testy sprawdzające i utrwalające. Możesz ćwiczyć cały materiał, wybrane grupy tematyczne lub idiomy. W programie znajdziesz również przydatną wyszukiwarkę słówek.

Minimalne wymagania sprzętowe
Program Aktywny Trening wymaga komputera z zainstalowanym systemem Windows Vista, 7, 8 PL 32 i 64 bit."

 

Fiszki. Język niemiecki. 1000 słówek dla znających podstawy - audiobook od praca zbiorowa możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć