ebook Jednominutowy menedżer spotyka małpę - audiobook
4.01 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 1979)

Jednominutowy menedżer spotyka małpę - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 17.86
Audiobook - najniższa cena: 20.36
wciąż za drogo?
21.30 złpremium: 13.74 zł Lub 13.74 zł
20.36 zł Lub 18.32 zł
22.90 zł
22.90 zł Lub 20.61 zł
22.90 zł
20.36 zł
20.36 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Poradnik, który z poczuciem humoru wprowadza w tajniki efektywnego zarządzania zespołem pracowników. Dla wszystkich menedżerów, którzy chcą mieć wolne weekendy i osiągać jak najlepsze rezultaty.

Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! – ta zasada Cię wyzwoli. Z poradnika „Jednominutowy Menedżer spotyka małpę” dowiesz się, jak w prosty sposób zyskać czas na rzeczy, które chcesz lub musisz zrobić. Menedżer rozwiązujący problemy za swoich pracowników bardzo szybko staje się najmniej efektywnym członkiem zespołu. Z właściwym dla siebie poczuciem humoru autorzy przedstawiają go jako nieszczęśnika otoczonego przez stado małp. Następnie uczą czytelnika, jak wybrnąć z takiej sytuacji i przekazać odpowiedzialność za poszczególne zadania właściwym osobom. Dzięki czterem zasadom Onckena każdy menedżer nauczy się efektywnie wykorzystywać potencjał wszystkich pracowników organizacji, a w szczególności własny.
Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, dlaczego w weekendy tkwisz w biurze, podczas gdy Twoi podwładni odpoczywają w domowym zaciszu – ta książka jest dla Ciebie!

Jednominutowy menedżer spotyka małpę - audiobook od Ken Blanchard, Hal Burrows, William Oncken możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć