ebook Krąg - audiobook
3.81 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 2517)

Krąg - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 28.92
Audiobook - najniższa cena: 29.13
wciąż za drogo?
37.11 złpremium: 23.94 zł Lub 23.94 zł
29.13 zł 20% rabatu
-22% 31.12 zł Lub 28.01 zł
39.90 zł Lub 35.91 zł
32.46 zł
35.91 zł
Inne proponowane
Thriller, który chwyta za gardło. Uniwersyteckie miasteczko, martwa wykładowczyni i rozszarpany przez własne psy hodowca. Komendant Servaz musi znaleźć zabójcę, zanim on dotrze do kolejnej ofiary...
 
Wystarczył jeden telefon i jeden enigmatyczny e-mail, aby komendant Martin Servaz został wciągnięty w wir mrocznego śledztwa, w którym musi stawić czoło demonom przeszłości i poczuć ból dawno zabliźnionych ran.

W Marsac zostaje zamordowana jedna z wykładowczyń; kilka dni później ginie hodowca psów, rozszarpany przez własne zwierzęta. Co łączy te dwa zdarzenia? Kto i dlaczego rozpętał w tym cichym uniwersyteckim miasteczku szaleństwo śmierci? Czyżby to było dzieło zbiegłego przed dwoma laty seryjnego mordercy?
Po ogromnym sukcesie przetłumaczonego na wiele języków „Bielszego odcienia śmierci” Bernard Minier, specjalista od mrocznych, przytłaczających klimatów, po raz kolejny zmusza czytelnika, by skonfrontował się ze swymi ukrytymi lękami i zdał sobie sprawę, że pozornie spokojne życie może niespodziewanie zmienić się w prawdziwy koszmar.

„Francuzi oszaleli na punkcie prozy Miniera – logicznej i eleganckiej, jak na autora znad Sekwany przystało”.

Łukasz Orbitowski, „Książki. Magazyn do czytania”

Krąg - audiobook od Bernard Minier możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jeśli Bernard Minier utrzyma poziom, który zaprezentował w swych pierwszych dwóch książkach, będzie można śmiało stwierdzić, że to rewelacyjny autor thrillerów psychologicznych.
    W pewien sposób, nieśpieszny styl tego pisarza, mógłbym porównać do stylu, którym posługuje się mój ukochany Henning Mankell. Takie porównanie, w moim przekonaniu stawia tego autora na piedestale i pozwala myśleć, że Bernard Minier ma jeszcze wiele dobrego do opowiedzenia.
    Ocena: 5/6

Warto zerknąć