ebook Nowy patrol
3.87 / 5.00 (liczba ocen: 1735)

Nowy patrol
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Wydawca:  Wydawnictwo MAG
Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 23.76
wciąż za drogo?
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
PakietyMedyczne#Pakiety Medyczne
30.69 złpremium: 19.80 zł Lub 19.80 zł
28.05 zł Lub 25.25 zł
33.00 zł
33.00 zł Lub 29.70 zł
23.76 zł 20% rabatu
28.72 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Od tysiąca lat Inni utrzymują trudny rozejm, chroniący ich samych oraz Zmrok, równoległy świat, który kryje się w cieniu naszego. Ale walka między siłami Światła i Ciemności o przejęcie kontroli nad światem jest daleka od zakończenia...

Tym razem starszy i jeszcze mocniejszy mag Światła Anton Gorodecki staje na czele Nocnego Patrolu. Jego dziesięcioletnia córka może stać się najpotężniejszym ze wszystkich magów.

Gdy Anton słyszy krzyk chłopca na lotnisku, ostrzegający przed katastrofą samolotu, podejrzewa, że chłopiec jest prorokiem - rzadkim typem Innego, który ma zdolność przewidywania.

Jeśli Anton ma rację, to chłopiec obudził straszliwe niebezpieczeństwo - bestię o wielu obliczach, istniejącą po to, by nie dopuścić do spełniania się przepowiedni. Gdy życie wszystkich jest zagrożone, a czas ucieka, Anton musi znaleźć sposób, by ochronić swą córkę i uratować świat Zmroku.

Nowy patrol od Siergiej Łukjanienko możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Tygrysy i inne pierdoły. W drugim tomie zabił Alicję, więc tu mamy w zamian Arinę, z którą uskutecznia jałowe, nikomu nie potrzebne dyskusje. Za mało akcji, za dużo ględzenia :)

  • Awatar

    Anton wcale nie "staje na czele Nocnego Patrolu", jest zastępcą dyrektora ale rządzą nadal Hesser i Zawulon ;-)

Warto zerknąć