ebook Zbyt krótkie szczęście
3.31 / 5.00 (liczba ocen: 83)

Zbyt krótkie szczęście
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich 4 miesiącach
E-book - najniższa cena: 19.90
Audiobook - najniższa cena: 32.84
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
-33% 19.90 złempikGO: 24.99 zł z Empik Go 24.99 zł
29.88 zł
34.15 zł Lub 30.74 zł
24.57 zł
29.88 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Druga – po „Gdzie mól i rdza” – powieść o komisarzu Przygodnym. We wrocławskim Biskupinie zostaje zastrzelonych dwoje zakochanych w sobie licealistów, a śledztwo utyka w martwym punkcie…

Życie śledczego to nie literatura kryminalna… Śledztwo, które podejmuje komisarz Marek Przygodny, toczy się mozolnie, brak podejrzanych, brak jednoznacznych tropów. Przeszkadzają też kłopoty osobiste: policjant nie może otrząsnąć się po rozwodzie, niemal popada w depresję, choć sam odszedł od żony.
„Zbyt krótkie szczęście” stanowi drugą powieść z cyklu o komisarzu Przygodnym, po entuzjastycznie przyjętej pierwszej części „Gdzie mól i rdza”. Karty książki zaludniają te same barwne postaci: cyniczny dziennikarz Kuriata, patolog Małecki ze swoimi sarkazmami, aspirant Gajda mający predylekcję do zbyt długich wstępów, nierozgarnięci posterunkowi Wójcik i Wojtkiewicz oraz ekscentryczny pisarz Sobieski.

Zbyt krótkie szczęście od Paweł Pollak możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć