ebook Zoo doktora Dolittle'a
3.86 / 5.00 (liczba ocen: 469) Ilość stron (szacowana): 249

Zoo doktora Dolittle'a
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 12.32
14.88 złpremium: 9.60 zł Lub 9.60 zł
-23% 12.32 zł Lub 11.09 zł
16.00 zł Lub 14.40 zł
12.31 zł
13.44 zł 10 zł na konto
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Książki Hugh Loftinga nieodmiennie podbijają serca kolejnych pokoleń przede wszystkim niezwykłością zwierzęcych bohaterów oraz wzruszającymi przygodami, w których czytelnika nie dziwi na przykład foka jeżdżąca dyliżansem, pies zeznający w sądzie, sowa prowadząca doktorowi domowe rachunki, kaczka jako szef kuchni czy biała myszka jako konsultant budowlany. Jednakże całe to zoo doktora Dolittle'a to prawdziwy dom dla wszystkich zwierząt - w żadnym razie nie więzienie.

Pewnego dnia w Klubie Szczurów i Myszy pojawia się niezwykły gość, który opowiada o tajemnicy związanej z pobliską rezydencją na wrzosowiskach. Tomek Stubbins i jego przyjaciele zdecydowani są ją rozwiązać...

"Dziecko, które nie ma okazji zaznajomić się z przesympatycznym i niezmiennie pogodnym doktorem Dolittle'em oraz jego przyjaciółmi ze świata zwierząt, nieodwracalnie traci w życiu coś ważnego'.

Jane Goodall, autorka Przez dziurkę od klucza

Zoo doktora Dolittle'a od Hugh Lofting możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć