ebook Niewinny człowiek
3.79 / 5.00 (liczba ocen: 46507)

Niewinny człowiek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w ostatnich prawie 2 miesiącach
E-book - najniższa cena: 26.90
Audiobook - najniższa cena: 36.00
wciąż za drogo?
empik#EMPIK - WTK
empik#EMPIK - WTK
-18% 26.90 zł
33.00 zł
27.14 zł
28.46 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (1)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane
Przerażające, zważywszy że chodzi o oskarżonego, któremu grozi kara śmierci. Dla ludzi wierzących w zasadę domniemania niewinności to zbyt przerażające, by mogło być prawdziwe.

A jednak ta historia zdarzyła się naprawdę!

Ron Williamson miał być dumą swojej rodzinnej miejscowości....

Utalentowanemu chłopakowi udaje się to, o czym marzą wszyscy jego koledzy z niewielkiego miasta w Oklahomie – dostaje się do zawodowej ligi baseballowej. Niestety to, co w powszechnej opinii uchodzi za największe osiągnięcie w tej dziedzinie, dla Rona okazuje się początkiem końca. Alkohol, narkotyki, niewłaściwe kobiety, wybuchy niekontrolowanej agresji i wreszcie głęboka depresja czynią z niego idealnego podejrzanego, kiedy w spokojnym dotąd miasteczku dochodzi do brutalnego gwałtu i morderstwa.

Po dwóch latach od zbrodni, która wstrząsnęła mieszkańcami Ady, śledztwo utyka w martwym punkcie. Niekompetentni policjanci koniecznie jednak chcą się wykazać, a Ron Williamson jest doskonałym kandydatem na kozła ofiarnego. Fakt, że zamordowana dziewczyna mieszkała blisko jego domu, wystarcza śledczym do podjęcia działań, które mają doprowadzić Rona na krzesło elektryczne.

Niewinny człowiek od John Grisham możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Rewelacja. Mimo iż na początku nie zapałałam zbytnią sympatią do Rona, to w połowie lektury było mi już go żal, a pod koniec popłakałam się nad jego losem i niesprawiedliwością, która go spotkała. Wierzyć się nie chce, że "stróże prawa" zdolni są do takich rzeczy...

Warto zerknąć