ebook 144 najczęściej używane angielskie czasowniki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 240

144 najczęściej używane angielskie czasowniki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
22.74 złpremium: 13.64 zł Lub 13.64 zł
29.94 zł 20% rabatu
28.05 zł
32.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
 Czasowniki są duszą języka. Każde angielskie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego.
Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku angielskim. Zanim nauczy się kolejnych, warto dobrze opanować właśnie TE.

Kto ustalił akurat taką kolejność? Podana w książce kolejność czasowników opiera się na analizie lingwistycznej setek tysięcy angielskich tekstów i rozmów: po prostu policzono, które słowa występują w angielskim najczęściej.


Książka jest adresowana do wszystkich uczących się angielskiego – od podstaw do poziomu B2-C1. O ile początkujący dowiedzą się dzięki niej, które czasowniki są najważniejsze, najpotrzebniejsze i najczęściej używane, o tyle bardziej zaawansowani doszlifują swoje wiadomości i opanują ich używanie także w bardziej złożonych zdaniach.


 
144 najczęściej używane angielskie czasowniki od Agnieszka Drummer, Beata Williamson możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć