ebook 144 najczęściej używane niemieckie czasowniki
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 240

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

Kategoria:  /
E-book - najniższa cena: 22.74
wciąż za drogo?
22.74 złpremium: 13.64 zł Lub 13.64 zł
29.94 zł 20% rabatu
28.05 zł
32.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane
Czasowniki są duszą języka. Każde niemieckie zdanie zawiera co najmniej jeden czasownik. Języków obcych należy uczyć się w inteligentny sposób. Co jest nam najbardziej potrzebne w języku obcym? Oczywiście to, co jest w nim najczęściej używane! Czyli czasowniki. Znajomość najczęściej używanych czasowników to droga na skróty do znajomości języka obcego.


Czytelnik/uczeń/student znajdzie w książce 144 najczęściej używane czasowniki w języku niemieckim. Zanim nauczy się kolejnych, warto dobrze opanować właśnie TE.
Kto ustalił akurat taką kolejność? Podana w książce kolejność czasowników opiera się na analizie lingwistycznej setek tysięcy niemieckich tekstów i rozmów: po prostu policzono, które słowa występują w niemieckim najczęściej.

Książka jest adresowana do wszystkich uczących się niemieckiego – od podstaw do poziomu B2-C1. O ile początkujący dowiedzą się dzięki niej, które czasowniki są najważniejsze, najpotrzebniejsze i najczęściej używane, o tyle bardziej zaawansowani doszlifują swoje wiadomości i opanują ich używanie także w bardziej złożonych zdaniach.

 

144 najczęściej używane niemieckie czasowniki od Richard Boehnke, Agnieszka Drummer możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć