Nieśmiertelni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.95 / 5.00
liczba ocen: 2181
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
27.90 zł
-23% 30.79 zł
33.99 zł
39.99 złpremium: 23.99 zł
39.99 zł
Pozostałe księgarnie
31.63 zł
31.65 zł
31.99 zł
33.99 zł
35.99 zł
35.99 zł
35.99 zł
36.00 zł
39.99 zł
40.99 zł
Opis:

W świecie wywiadu nic nie jest tym, na co wygląda. W każdej akcji trzeba zaplanować przypadek, a szpiegów nie ma tam, gdzie ich szukasz. Ekipa Konrada Wolskiego znów rusza do akcji poza granice kraju…

Kontynuacja bestsellerowych powieści – „Nielegalni” i „Niewierni”.
Konrad Wolski znowu dostaje niezwykle trudne zadanie. Wraz ze swoją ekipą jedzie do Teheranu, by zapobiec konfliktowi zbrojnemu na skalę światową. Niestety wszystko zaczyna się komplikować. Czy Konrad i Sara wygrają wyścig z czasem i uratują życie swoich ludzi?
Tymczasem na politechnice w Sztokholmie zostają brutalnie zamordowane cztery osoby. Do gry wraca inspektor Gunnar Selander, który wraz z genialną hakerką Harriet Berghen i naczelnik wydziału ds. zwalczania terroryzmu Lindą Lund mają rozwiązać tę zagadkę. Śledztwo jest jednak zbyt trudne, by poradzili sobie z nim sami. Rozpoczynają arcytrudną rozgrywkę ze światem szpiegów i zdrajców.
W Moskwie dochodzi do cichego zamachu stanu. Michaił Popowski, chcąc wspomóc spiskowców, wyjeżdża do Sztokholmu na ostatnią misję. Jagan wraz ze swoim oddziałem podąża za Aminą na Kaukaz.

CYTATY:
Życia nie da się oszukać i zawsze upomni się ono o rachunek.
Nawet najlepszy plan się nie uda, jeżeli nie uzupełni się go wolą walki i zaufaniem do samego siebie.
Milczenie to przyjaciel, który nigdy nie zdradza.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Kazda książka tego autora jest swietna, polecam.

  • Awatar

    Świetna. Trzymająca w napięciu. Cała trylogia jest genialna i z niecierpliwością czekam na kolejną część. Przecież "Nieśmiertelni" kończą się wstępem do kolejnej części :)

Inne proponowane
Warto zerknąć