ebook Zero zero zero. Jak kokaina rządzi światem
3.69 / 5.00 (liczba ocen: 7)

Zero zero zero. Jak kokaina rządzi światem

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Książka autora bestsellerowej „Gomorry”. Szczegółowa mapa międzynarodowego kokainowego szlaku, której swoistą legendę stanowią historie i wywiady z pierwszej ręki. W „Zero, zero, zero” Roberto Saviano sporządza mapę międzynarodowego kokainowego szlaku. Bada, jak powstawał przemyt kokainy, poczynając od meksykańskich karteli narkotykowych do prania brudnych pieniędzy na Wall Street i w londyńskim City. Saviano nie tylko podąża kokainowym śladem – od Ameryki Południowej do piaszczystych plaż Miami i ulic Nowego Jorku, poprzez Afrykę i Europę, a nawet dalej do Chin i Indii – ale również idzie śladem konsumentów, ofiar i handlarzy.Historie i wywiady z pierwszej ręki ukazują sposób, w jaki, przez ostatnie dziesięciolecia, miało to miejsce. Światowa sprzedaż i konsumpcja kokainy radykalnie zmieniły zarówno czarny rynek, jak i legalne gospodarki. Saviano pokazuje, jaki wpływ wywarło to na światową społeczność. Te opowieści sprawiają, że tajny świat staje się czytelny.

Zero zero zero. Jak kokaina rządzi światem od Roberto Saviano możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
To jest właśnie intuicja: znajomość ludzkiej natury i umiejętność manipulowania nią.
Istnieją dwa rodzaje bogactwa. To, które liczy pieniądze, i to, które je waży.
Jeśli nie posiadasz bogactwa drugiego rodzaju, nie wiesz, czym naprawdę jest
władza.
Niebezpieczeństwo polega na przeświadczeniu, że ta prawdziwa, pulsująca, decydująca rzeczywistość jest całkowicie ukryta. Jeśli się potkniesz i wpadniesz w nią, zaczynasz wierzyć, że wszystko to konspiracja, tajne zgromadzenia, loże i szpiedzy.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć