ebook Gniazdo Kruka
3.61 / 5.00 (liczba ocen: 1085)

Gniazdo Kruka
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 23.32
Audiobook - najniższa cena: 26.52
wciąż za drogo?
27.81 złpremium: 14.95 zł Lub 14.95 zł
23.32 zł Lub 20.99 zł
29.90 zł
29.90 zł
29.90 zł Lub 26.91 zł
22.43 zł
23.91 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Klasyka powieści sensacyjnej – szpiedzy, hakerzy, płatni zabójcy, politycy i służby specjalne. Władza, pieniądze i seks... Kontynuacja bestsellerowych powieści „Sejf” i „Obraz kontrolny” Tomasza Sekielskiego, pisarza, dziennikarza i autora głośnego dokumentu „TYLKO NIE MÓW NIKOMU”.

Po podwójnym zabójstwie w studiu DTV i dymisji premiera Andrzejewskiego atmosfera na szczytach władzy gęstnieje. Rywalizacja służb specjalnych staje się bezpardonowa, szantaż i porwania są na porządku dziennym, a do gry włącza się jeszcze zdemoralizowany magnat rynku informatycznego. Alicja Berchart, nowy premier, stara się opanować sytuację, nie zapominając przy tym o działającym w kraju rosyjskim agencie – Kruku. Tymczasem wszystko wskazuje na to, że w gnieździe tego ostatniego rozgościł się nowy, znacznie groźniejszy drapieżnik...

Gniazdo Kruka od Tomasz Sekielski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Po przeczytaniu drugiej części Sejfu poczułem niedosyt. Nie z powodu kiepskiej jakości, lecz z chęci poznania dalszej historii, która wzbudziła we mnie apetyt na jeszcze więcej. Podsycony ciekawością niezwłocznie dopadłem do lektury Sejf. Gniazdo kruka. Nie można inaczej określić emocji, które mną targały. Byłem niczym zwierz łaknący pożywienia zaspokajającego moje czytelnicze żądze. Czy trzecia część trylogii Tomasz Sekielskiego nakarmiła mnie do syta? Otóż tak! Autor niczym wytrawny kucharz zaserwował mi prawdziwą ucztę. I zasługuje na najwyższe noty uznania. A pozostając w żargonie kulinarnym zasługuje na 3 gwiazdki Michelin, równocześnie za trzecią część jak i za całą trylogię. Sejf. Gniazdo kruka to trzecia część thrillera odsłaniającego kulisy świata polityki i służb specjalnych. To genialna kontynuacja Sejf i Obraz kontrolny. Trzecia część nie traci nic na atrakcyjność, trzymając poziom, który zapewnia nam pisarska pomysłowość Tomasza Sekielskiego. Ponad rok po wydarzeniach z drugiej części trylogii, dochodzi do wydarzeń, które sprawiają, że mocje ponownie sięgają zenitu, gdy w studiu DTV dochodzi do podwójnego morderstwa, a premier Andrzejewski podaje się do dymisji. Wówczas do władzy dochodzi Alicja Berchart, która chcąc doprowadzić do stabilizacji, zmuszona jest stanąć oko w oko z rosyjskim agentem. Czy uda się jej władzy namierzyć Kruka, rosyjskiego agenta, który na dobre usadowił się w polskich strukturach władzy?

Rywalizacja w służbach specjalnych nabiera na sile. Walka o stołki odbywa się bez wszelkich zasad. Szantaże i porwania to znak rozpoznawczy brudnych zagrywek na najwyższych szczeblach władzy. Władzy, która niczym narkotyk zatruwa w nas wszelkie odruchy człowieczeństwa, przez co stajemy się bezwzględnymi potworami uparcie dążącymi do zaspokojenia chorych ambicji. W trzeciej części rządzi hazard, seks oraz brudne pieniądze. Czyli, to co w zagrywkach politycznych nie jest obce. W tej części również mniej jest Artura Solskiego, którego poznaliśmy w dwóch wcześniejszych książkach. Nie oznacza, to, że się rozczarujecie bowiem wartka akcja oraz odwołania do rzeczywistych zagrywek w polskiej polityce sprawią, że czytać będziecie tę książkę z wypiekami na twarzy. Z jednej strony fabuła ekscytuje. Z drugiej zaś przeraża na myśl co wyprawia się za drzwiami gabinetów osób sprawujących władzę.

Ocena: 6/6 czytaj więcej
©Czyt-NIK
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Super trylogia, bardzo dobrze napisana, trzymająca w napięciu i chce się czytać i czytać ...

 • Awatar

  Świetna jak dwie poprzednie. Nie zawiodłem się. Doskonałą rozrywka na zimowe wieczory, jeśli się tylko lubi ten gatunek.

 • Awatar

  Cóż dawno nie czytałem czegoś równie dobrego :)

 • Awatar

  Wszyscy wszystkich podsłuchują, wszyscy wszystkimi manipulują, wszyscy są szpiegami albo dla szpiegów pracują. Można popaść w paranoję.... makabra. Po przeczytaniu całej trylogii generalnie podsumowanie jest jedno - mniej wiesz, dłużej żyjesz. 
  PS. Podobno po wojnie atomowej na Ziemi zostaną tylko karaluchy.... i Służby Specjalne.

Warto zerknąć