Pan Smrodek
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 4.16 / 5.00
liczba ocen: 1648
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
22.00 zł
17.60 zł
18.41 zł
18.70 zł
22.00 zł
Pozostałe księgarnie
17.60 zł
18.69 zł
19.80 zł
19.80 zł
19.80 zł
20.90 zł
22.00 zł
22.00 zł
22.00 zł
22.00 zł
Opis:

Książka z duszą lub powieść dla czytelników do lat stu i więcej. Przetłumaczona na 31 języków, na jej podstawie powstał film i musical, nagrodzona francuskim trofeum literatury dziecięcej Tam-Tam. Kąpie się tylko w oczku wodnym! Włóczęga, bezdomny, tułacz, kloszard. Pewnego dnia po prostu zjawił się w miasteczku i zajął parkową ławkę. Skąd przyszedł? Dokąd zmierzał? Tego nikt nie wiedział. I dowiedzieć się wcale nie chciał. Aż do chwili, kiedy mała dziewczynka, Chloe, postanowiła zagadnąć wagabundę. On - życiowy nieudacznik, ona - szkolna oferma. Tu się zanosi na poważną karierę w świecie mediów! Programy telewizyjne, wywiady, szalejące tłumy wielbicieli. Wystarczy tylko trochę się odświeżyć i spisać przemówienie… na odpowiednio długiej rolce papieru toaletowego. Kluczem do historii życia Pana Smrodka jest srebrna łyżeczka! I gwiazdy na nocnym niebie!

Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Uczy poprzez zabawę - tak można powiedzieć o twórczości David'a Walliams'a.
    Autor tym razem porusza dość ważną kwestię, jaką jest bezdomność. Pokazuje młodemu czytelnikowi, że każdy, bez względu na swoją sytuację zasługuje na szacunek. Za każdym człowiekiem kryje się jakaś historia, która w większy lub mniejszy sposób wpływa na jego późniejsze życie.

    Brzmi dość poważnie i można by stwierdzić, że to nie jest książka dla młodego odbiorcy. Nic bardziej mylnego. Autor w zabawny sposób prezentuje nam Pana Smrodka - wagabundę, włóczęgę, od którego "śmierdzący smród" czuje pół Londynu. Człowiek ten, posiada pewien sekret, który sprawił, że stał się tym kim jest. Ten sekret chce poznać dziewczynka imieniem Chloe, która w Panu Smrodku znalazła przyjaciela. Co z tej relacji wynikło ?! Spory galimatias, w którym udział wziął nawet sam premier Wielkiej Brytanii.

    Tą książkę polecam również rodzicom. W prosty i zabawny sposób pokazuje, co my dorośli robimy źle w wychowywaniu naszych pociech. Nie zawsze to, co nam wydaje się słuszne i dobre, jest takie dla naszego potomstwa, a tytułowy Pan Smrodek, wbrew wszystkiemu, może stać się dobrym przykładem do naśladowania.

Inne proponowane
Warto zerknąć