ebook Thorgal: Zdradzona czarodziejka, Wyspa wśród lodów - audiobook
4.75 / 5.00 (liczba ocen: 4)

Thorgal: Zdradzona czarodziejka, Wyspa wśród lodów - audiobook
audiobook (mp3)

Audiobook - najniższa cena: 17.43
wciąż za drogo?
17.43 zł Lub 15.69 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Thorgal Aegirsson przemówił! Świetni aktorzy, fenomenalnie zrealizowane efekty dźwiękowe – adaptacja dwóch pierwszych albumów kultowego komiksu to superprodukcja na światowym poziomie. Adaptacja wielokrotnie nagradzanej i najpopularniejszej w Europie serii komiksowej, której twórcami są Grzegorz Rosiński i Jean Van Hamme, obejmuje dwa pierwsze albumy serii „Thorgal” – „Zdradzona czarodziejka” i „Wyspa lodowych mórz”.W roli tytułowego bohatera, dumnego wikińskiego skalda, występuje Jacek Rozenek. U swego boku będzie miał kochającą go bezgranicznie Aaricię, w którą wciela się Maria Niklińska. Jej przyjaciółkę, Solveig, gra Agnieszka Więdłocha, a rudowłosą czarodziejkę Slivię – Sonia Bohosiewicz. W rolę Gandalfa Szalonego, wodza wikingów, wciela się Arkadiusz Jakubik. Głosem, który prowadzi nas przez górskie ostępy północnych krain i opowiada historię Thorgala i Aaricii, jest głos wybitnego barda i poety – Mirosława Czyżykiewicza.

Thorgal: Zdradzona czarodziejka, Wyspa wśród lodów - audiobook od Jean Van Hamme, Grzegorz Rosiński możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Nigdy nie myślałam, że możliwe jest zrobienie słuchowiska z komiksu. A tu się okazało, że nie tylko można, ale także, że słuchanie takiego audio-komiksu jest naprawdę przyjemne i wciągające.

Warto zerknąć