ebook Obywatel Stuhr. Z Jerzym i Maciejem rozmawia Ewa Winnicka
3.14 / 5.00 (liczba ocen: 266)

Obywatel Stuhr. Z Jerzym i Maciejem rozmawia Ewa Winnicka

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

"Jerzy i Maciej, ojciec i syn. Znani i popularni, ciągle w świetle reflektorów. Obaj zaczynali kariery od występów kabaretowych. Obaj słyną zarówno z ról w popularnych komediach, jak i z wybitnych kreacji teatralnych. Ich osiągnięciami artystycznymi interesują się poważni krytycy. Ale ich życiu osobistemu nie dają spokoju brukowce. Choć wyrastali z tej samej tradycji, reprezentują zupełnie różne pokolenia. Jerzy rozpoczynał karierę w PRL-u, Maciej – już w wolnej Polsce. Z jakimi problemami przyszło im się zmagać? Jak ukształtowały ich wyzwania rzucane przez rzeczywistość? Kim są? Kim się czują? Co jest dla nich ważne? Co lubią, czego się obawiają, a co ich irytuje? Czy trzeba lubić swój kraj, żeby być dobrym obywatelem? Jerzy i Maciej Stuhrowie w rozmowach z Ewą Winnicką opowiadają o rodzinie, karierze i Polsce. Nie czytali wzajemnie swoich wypowiedzi przed publikacją. Teraz będą mieli okazję się przekonać, co ich łączy, a co dzieli. Książka zawiera scenariusz filmu „Obywatel” wzbogacony przez Jerzego Stuhra o anegdoty z planu."

Obywatel Stuhr. Z Jerzym i Maciejem rozmawia Ewa Winnicka od Maciej Stuhr, Jerzy Stuhr, Ewa Winnicka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Film „Obywatel” to gorzka opowieść o polskiej historii. Jerzy Stuhr ze znanym sobie inteligentnym humorem porusza niewygodne dla Polaków tematy. Wyśmiewa wszystko i wszystkich. Robi to jednak w sposób lekki i niewymuszony. Dokładny scenariusz kinowego dzieła można znaleźć w wywiadzie rzece Jerzego i Macieja Stuhra z Ewą Winnicką. Po obejrzeniu filmu, warto sięgnąć po książką, która jest idealnym uzupełnieniem ekranizacji.

Warto zerknąć