ebook Taka zabawna historia
3.54 / 5.00 (liczba ocen: 279)

Taka zabawna historia
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.44
wciąż za drogo?
19.44 złpremium: 11.66 zł Lub 11.66 zł
20.94 zł Lub 18.85 zł
22.43 zł Lub 20.19 zł
29.90 zł
19.50 zł
25.42 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Krzysztof Kowalewski po raz pierwszy zdradza tak wiele szczegółów ze swojego życia –zawodowego i prywatnego. Przy okazji opowiada mnóstwo zabawnych anegdotek z aktorskiego światka. Pierwszy wywiad rzeka z Krzysztofem Kowalewskim. Będzie o jego życiu prywatnym – dzieciństwie w czasie wojny, młodości w PRL, kobietach, przyjaciołach dawnych i obecnych, skomplikowanej sytuacji rodzinnej, prawdziwej miłości i tych mniejszych miłościach. Będzie o odpowiedzialności i dojrzewaniu do różnych ról, nie tylko teatralnych, ale i tych w życiu prywatnym. Będzie o chorobach i cierpieniu, o szczęściu i nieszczęściu, radości i smutkach, ale zawsze z uśmiechem, poczuciem humoru, autoironią i ogromnym dystansem do swojej osoby i całego świata. Pojawią się też historie z życia zawodowego: szkoła aktorska, pierwsze kroki na scenie, kolejne etapy w rozwoju kariery teatralnej, filmowej i telewizyjnej, najważniejsze role. Będzie mnóstwo smaczków i anegdotek z życia środowiska aktorskiego, wiele nazwisk i wydarzeń w przezabawnych konfiguracjach.Ebook „Taka zabawna historia” to panorama polskiego filmu i teatru współczesnego oczami jednego z najwybitniejszych polskich aktorów komediowych. Ale też poruszająca, błyskotliwa, inteligentna i przezabawna lektura pełna mądrości życiowej i świetnych dowcipów. Kto myśli, że wszystko już wie o Krzysztofie Kowalewskim, zdziwi się po przeczytaniu tej książki. A kto uważa, że dowie się z niej wszystkiego, zobaczy, jak wielkim aktorem, również w życiu, jest bohater tego wywiadu.

Taka zabawna historia od Krzysztof Kowalewski możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Głupim można być od urodzenia. A zmałpieć mogą niestety ludzie, którzy wcale nie są głupi. To sytuacja, w której się znaleźli, powoduje, że małpieją. (Krzysztof Kowalewski).
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Korzystam zawsze gdy chcę kupić książkę.

Warto zerknąć