ebook Angielski. Danger in high places - kryminał z ćwiczeniami
2.86 / 5.00 (liczba ocen: 25)

Angielski. Danger in high places - kryminał z ćwiczeniami
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 10.90
16.73 złpremium: 10.79 zł Lub 10.79 zł
14.39 zł Lub 12.95 zł
15.36 zł
17.99 zł
17.99 zł Lub 16.19 zł
10.90 zł
12.67 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Na warszawskim Mokotowie, na placu budowy centrum handlowego znalezione zostają zwłoki młodego człowieka. To już drugie ciało odnalezione w tym miejscu. Z ramienia policji śledztwo prowadzi inspektor Robert Nowak, który szybko odkrywa niejasne powiązania na styku świata biznesu i polityki sięgające najwyższych władz miasta… Danger in high places to pierwsza powieść kryminalnego cyklu stworzonego z myślą o osobach uczących się języka angielskiego. Dzięki lekturze wciągającej historii połączysz naukę z przyjemnością czytania, a przy okazji: poznasz współczesne angielskie słownictwo, utrwalisz poprawne konstrukcje leksykalno-gramatyczne i przekonasz się, że nauka języka obcego może być przyjemnością, której nie sposób się oprzeć! 

Nauka angielskiego z kryminałem pozwala na kontakt z żywym literackim językiem, dodatkowo tekst uzupełniono tłumaczeniami trudniejszych słówek, zamieszczono liczne ćwiczenia wraz z kluczem odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek. Materiał przeznaczono dla użytkowników posługujących się językiem angielskim na poziomie podstawowym i średnio zaawansowanym (poziom B1-B2).

Angielski Kryminał z ćwiczeniami to:

- nauka współczesnego angielskiego słownictwa

- ponad 80 urozmaiconych ćwiczeń leksykalno-gramatycznych

- na marginesach tłumaczenia trudniejszych słówek 

- klucz odpowiedzi oraz praktyczny słowniczek angielsko-polski

Angielski. Danger in high places - kryminał z ćwiczeniami od Kevin Hadley możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć