ebook Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe
3.92 / 5.00 (liczba ocen: 290)

Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

"Szymon Hołownia zaskakuje po raz kolejny! Wprowadza nas w tajniki duchowego życia przez… kuchnię. Proponuje proste i sprawdzone przepisy, dzięki którym odzyskamy siły i zdrowie. Korzystając z własnego doświadczenia Hołownia zdradza nam, jak możemy wysmażyć cuda i nakarmić wygłodniałą duszę. Wszystkie potrzebne do tego składniki mamy pod ręką. Wystarczy po nie sięgnąć i… połączyć w zupełnie nowy sposób! Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem. To wielka… … akcja – regeneracja! Potrząśnij swoją duszą – bez wyrzeczeń, bez wychodzenia z domu, bez efektu jo-jo! „W sennych marzeniach widzę, jak w kraju rośnie kiedyś sieć punktów odkarmiania duszy pod znakiem takim, jak tytuł tej książki. Bo ona ma ci pokazać, gdzie szukać zdrowia, energii i siły. Ta książka jest po to, by ci powiedzieć, że masz być tym, kim mógłbyś być. Że Bóg jest prezesem twojego fanklubu”. "

Holyfood, czyli 10 przepisów na smaczne i zdrowe życie duchowe od Szymon Hołownia możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Jeśli nie możesz zmienić życia, zmień siebie. Człowiek sam dla siebie jest często największym wyzwaniem i przeszkodą.
Najgorszą pokusą, jaka może dotknąć człowieka, nie jest bluźnierstwo, ale rozpacz. Najostrzejszym narzędziem, jakim można zadać ból, nie jest nienawiść, lecz obojętność.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    W środku okładki o pięknym limonkowym kolorze znajdujemy treść, która ma nas zachęcić do bezbolesnego i genialnego w swojej prostocie sposobu na odmienienie swojego życia. Choć z początku sceptyczny i niechętny, bo wstęp jest koszmarny, chciałem już odłożyć książkę na półkę, ale coś mi kazało czytać dalej. Na szczęście dalej jest tylko lepiej i rozwiązania, które proponuje Szymon zdają się działać, bo kilka z nich wprowadziłem nawet w życie i chyba działa.

  • Awatar

    ,,Holyfood" to przepis na zadowolenie każdego dnia. I autor wcale nie wciska nam nic na siłę. Delikatnie, z dala od banałów i truizmów stara się przemycic sposoby na to, by było nam i naszym bliskim w życiu lżej. Warto je poznac, a czy wprowadzicie je do swojego życia, zależy już tylko od was.

Warto zerknąć