ebook Tęsknię za tobą
3.96 / 5.00 (liczba ocen: 27007)

Tęsknię za tobą
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

najlepsza cena! w tym miesiącu
E-book - najniższa cena: 22.90
Audiobook - najniższa cena: 27.45
34.00 złpremium: 20.40 zł Lub 20.40 zł
27.99 zł Lub 25.19 zł
28.00 zł Lub 25.20 zł
35.00 zł
35.00 zł 10 zł na konto
-34% 22.90 zł
27.81 zł
27.97 zł
28.00 zł
29.75 zł
30.08 zł
31.50 zł
35.00 zł
35.00 zł
Inne proponowane

Dwie sprawy z przeszłości Kat Donovan, detektyw nowojorskiej policji, czekają na rozwiązanie. Jedna dotyczy jej byłego narzeczonego, druga zamordowanego przed kilkunastu laty ojca. Co prawda wędrówki w przeszłość mogą być niebezpieczne, a do pewnych wydarzeń lepiej nie wracać – spróbujcie to jednak powiedzieć Kat Donovan!

Detektyw nowojorskiej policji Kat Donovan, przeglądając profile na portalu randkowym, natrafia na zdjęcie byłego narzeczonego. Mężczyzna wiele lat temu złamał jej serce. Uczucia, które Kat starała się zepchnąć w niepamięć, teraz powracają ze zdwojoną siłą. Kobieta ma nadzieję, że złe wspomnienia z przeszłości zatrą się, a to niespodziewane odkrycie stanie się szansą na nowy początek. Dawny ukochany nie chce jednak odnawiać znajomości.
Wygląda na to, że Jeff jest powiązany z gangiem oszustów żerujących na słabszych. Mężczyźni ci zajmują się porywaniem, okradaniem i mordowaniem ludzi zwabionych wizją płomiennego romansu w internecie.
Dochodzenie, w które Kat jest zaangażowana, kwestionuje jej uczucia wobec wszystkich, których kiedykolwiek kochała: byłego narzeczonego, matki, a nawet brutalnie zamordowanego przed laty ojca. Zabójstwo policjanta do dziś nie zostało wyjaśnione.
Teraz nadarza się okazja, żeby raz na zawsze zamknąć obie sprawy. Aby tego dokonać, Kat będzie musiała zagłębić się w mroczną przeszłość. Tylko w ten sposób pozna prawdę i przekona się, czy ma siłę, by przetrwać najgorsze…

Tęsknię za tobą od Harlan Coben możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Wszyscy chcemy wierzyć, że liczą się ciężka praca, wykształcenie i wytrwałość, jednak prawda jest taka, że znacznie ważniejsze bywają kaprysy losu.
Piękno zawsze znajduje schronienie pośród brzydoty.Prawdę mówiąc nie ma bez niej bytu.Czy może istnieć światło bez mroku?
W życiu pojawia się bardzo niewiele idealnych chwil, które chciałoby się schować w pudełku i postawić na górnej półce, żeby móc po nie sięgnąć w chwilach samotności.
Nigdy nie należy budować teorii, dopóki nie pozna się faktów, bo wtedy się je nagina, żeby potwierdzić teorię, zamiast dopasować teorię do faktów.
Uważaj na ludzi, których miejsce jest w przeszłości. Nie wpuszczaj Ich z powrotem do swojego życia.
Ciesz się tym, co masz, i o to dbaj. Szczęście jest kruche. Doceniaj każdą chwilę i rób wszystko, co możliwe, żeby je chronić.
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć