ebook Język hiszpański metodą skojarzeń
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 2) Ilość stron (szacowana): 223

Język hiszpański metodą skojarzeń
ebook: pdf, mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 10.63
13.94 złpremium: 8.99 zł Lub 8.99 zł
10.63 zł Lub 9.57 zł
14.99 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
10.63 zł
10.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane

Niniejsza książka jest dla każdego kto pragnie szybko nauczyć się podstaw języka hiszpańskiego. Może być używana zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Nawet bardzo małe dzieci mogą skorzystać z tego kursu pod warunkiem, że rodzice będą odczytywać im skojarzenia. Kurs Język hiszpański metodą skojarzeń (Linkword) został napisany tak, aby każdy mógł krok po kroku nauczyć się podstawowej gramatyki i słownictwa. Po około dwunastu godzinach, a może nawet krótszym czasie, czytelnik będzie znał setki słówek oraz posiadał umiejętność ich układania w poprawnie skonstruowane zdania. Dlatego książka niniejsza jest idealną pozycją dla turysty lub człowieka interesu, któremu potrzebna jest podstawowa znajomość języka, aby być zrozumianym np. w hotelu, w czasie zwiedzania, w restauracji, w nagłych wypadkach itp. Podręcznik jest również doskonałym uzupełnieniem każdego kursu dla początkujących.

Język hiszpański metodą skojarzeń od Michael Gruneberg, Patrycja Kamińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    "Jezyk hiszpański metoda skojarzeń" ta metoda pozwala oszczędzić czas i pieniądze które często wydajemy na różne kursy bez potrzeby. Sama próbowałam ta metodę i jest ona wspaniała szybko i efektywnie mozna się nauczyć j. Hiszpańskiego

Warto zerknąć