ebook Język hiszpański metodą skojarzeń
4.25 / 5.00 (liczba ocen: 2) Ilość stron (szacowana): 223

Język hiszpański metodą skojarzeń
ebook: mobi (kindle), epub (ipad), pdf

E-book - polecana oferta: 14.99
wciąż za drogo?
14.99 zł
14.99 zł Lub 13.49 zł
19.99 zł Lub 17.99 zł
13.50 zł
15.84 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (5)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Niniejsza książka jest dla każdego kto pragnie szybko nauczyć się podstaw języka hiszpańskiego. Może być używana zarówno przez dorosłych jak i dzieci. Nawet bardzo małe dzieci mogą skorzystać z tego kursu pod warunkiem, że rodzice będą odczytywać im skojarzenia. Kurs Język hiszpański metodą skojarzeń (Linkword) został napisany tak, aby każdy mógł krok po kroku nauczyć się podstawowej gramatyki i słownictwa. Po około dwunastu godzinach, a może nawet krótszym czasie, czytelnik będzie znał setki słówek oraz posiadał umiejętność ich układania w poprawnie skonstruowane zdania. Dlatego książka niniejsza jest idealną pozycją dla turysty lub człowieka interesu, któremu potrzebna jest podstawowa znajomość języka, aby być zrozumianym np. w hotelu, w czasie zwiedzania, w restauracji, w nagłych wypadkach itp. Podręcznik jest również doskonałym uzupełnieniem każdego kursu dla początkujących.

Język hiszpański metodą skojarzeń od Michael Gruneberg, Patrycja Kamińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    "Jezyk hiszpański metoda skojarzeń" ta metoda pozwala oszczędzić czas i pieniądze które często wydajemy na różne kursy bez potrzeby. Sama próbowałam ta metodę i jest ona wspaniała szybko i efektywnie mozna się nauczyć j. Hiszpańskiego

Warto zerknąć