ebook Rajskie ptaki
3.49 / 5.00 (liczba ocen: 363)

Rajskie ptaki
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 24.49
wciąż za drogo?
32.54 złpremium: 20.99 zł Lub 20.99 zł
24.49 zł 20% rabatu
26.94 zł Lub 24.25 zł
34.99 zł Lub 31.49 zł
26.92 zł
28.47 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (6)
Inne proponowane
Parna czerwcowa noc. W odrestaurowanym dworku miejscowych notabli odbywają się długo oczekiwane zaręczyny ich syna Eryka z piękną dziewczyną. Dom tonie w kwiatach, a szampan leje się strumieniami. Uroczystość zostaje przerwana tuż po północy. Narzeczona znika z posiadłości w tajemniczych okolicznościach. Na miejsce zostaje wezwana policyjna detektyw Julia Krawiec, której asystuje nowa podopieczna Michalina Bodnar.

Początkowe podejrzenia policji, że narzeczona Eryka rozmyśliła się i w kontrowersyjny sposób zrezygnowała ze zbliżającego się ślubu, szybko zostają zweryfikowane. W miasteczku dochodzi bowiem do kolejnych incydentów, które Julia musi powiązać ze sprawą zaginionej dziewczyny.

Tymczasem atmosfera w bogatym domu Kornatowskich staje się coraz bardziej napięta. Rodzina, której celem do tej pory było utrzymywanie wzorowego wizerunku, okazuje się daleka od ideału…

Marta Zaborowska – z wykształcenia politolog, zawodowo związana z jedną z międzynarodowych instytucji finansowych. Jej debiutancka powieść Uśpienie (2013) odniosła duży sukces czytelniczy. W kolejnych latach ukazały się jeszcze dwie powieści z bezkompromisową detektyw Julią Krawiec w roli głównej – Rajskie ptaki oraz Gwiazdozbiór, za który otrzymała nominację do Nagrody Wielkiego Kalibru. Autorka pracuje obecnie nad powieścią z zupełnie nowymi bohaterami.

Rajskie ptaki od Marta Zaborowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  https://taka-jest-agata.blogspot.com/2018/01/marta-zaborowska-rajskie-ptaki.html

  Eryk Kornatowski, podrzędny aktorzyna, syn bogatych, wpływowych rodziców ma się zaręczyć. Do tej podniosłej chwili jednak nie dochodzi-wybranka znika! A wraz z nią jej druhna. Policja odnajduje narzeczoną chłopaka Paulę, pobitą na skraju lasu.
  Po kilku dniach okazuje się, że jej koleżanka(Laura) nie miała tyle szczęścia-jest martwa. Ginie też koleżanka Laury. Co łączyło wszystkie dziewczęta? Komu zależało by pozbawić je życia?
  Podczas marszu upamiętniającego śmierć dziewcząt, ktoś strzela do matki Eryka-Pani Ireny. Jak się okazuje, wszystkim bliskim kobiety byłaby na rękę jej śmierć. Kto jednak pociągnął za spust?

  Na te wszystkie pytania musi odpowiedzieć Julia Krawiec. W rozwikłaniu sprawy pomaga jej nowa asystentka-Michalina. Komisarz Krawiec staje się mentorką młodej policjantki.
  Kobiety zdają sobie sprawę, że rozwiązanie tej konkretnej zagadki będzie niezwykle trudne. Pracy nie ułatwia Julii fakt, że znów ma poważne problemy rodzinne. I znów na ratunek przybywa jej nieoceniony(i często niedoceniony przez Julię) doktor Artur Maciejewski. Przystojny mężczyzna pomaga jej jak może. Stara się również zdobyć serce pięknej pani detektyw.
  Gdy zdaje się, że wszystkie problemy w życiu Julii(i te zawodowe i prywatne) zbliżają się do zakończenia(szczęśliwego, miejmy nadzieję), zaskakująca propozycja jej byłego męża, może na zawsze zmienić los kobiety… Czy będą to pozytywne zmiany?

  „Rajskie ptaki” pomimo swoich gabarytów(608 stron) są książką, którą czyta się rewelacyjnie. Akcja jest dużo ciekawsza niż w „Uśpieniu”.
  Polecam serdecznie!

Warto zerknąć