ebook Wizje, czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku
3.97 / 5.00 (liczba ocen: 2108)

Wizje, czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 27.10
wciąż za drogo?
32.74 złpremium: 21.12 zł Lub 21.12 zł
-23% 27.10 zł Lub 24.39 zł
35.20 zł Lub 31.68 zł
27.08 zł
28.63 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (7)
Inne proponowane

Dokąd zmierza współczesna nauka? Jakie odkrycia w genetyce, kosmologii, badaniach nad sztuczną inteligencją przyniesie XXI wiek? Czy uda nam się rozpocząć podróże w czasie, dotrzeć do gwiazd i spotkać inne cywilizacje w kosmosie? Wizje co do przyszłości nauki snuje w tej książce fizyk teoretyk, który przyczynił się do rozwoju teorii strun. Wspomaga swą wyobraźnię rozmowami z blisko 150 znanymi uczonymi, nierzadko laureatami Nagrody Nobla.

Michio Kaku jest profesorem fizyki teoretycznej na City University w Nowym Jorku i jednym z twórców strunowej teorii pola. Wydał kilka książek, między innymi „Wszechświaty równoległe” i „Dalej niż Einstein”, a bestseller „Hiper­przestrzeń” jego autorstwa został uznany za najlepszą książkę popularnonaukową roku przez „New York Timesa” i „Washington Post”. Jest częstym gościem w telewizji, prowadzi też program radiowy, który ma swoich słuchaczy w 130 miastach Stanów Zjednoczonych. Mieszka w Nowym Jorku.

Wizje, czyli jak nauka zmieni świat w XXI wieku od Michio Kaku możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące oferty:
Warto zerknąć