ebook Oficer i szpieg
4.14 / 5.00 (liczba ocen: 11094)

Oficer i szpieg
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 31.88
Audiobook - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
31.88 zł
34.00 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Przeczytaj, zanim obejrzysz film. Powieść, która urzekła Romana Polańskiego. Osnuta wokół politycznego skandalu, który wstrząsnął Europą końca XIX wieku. Pułkownik Picquart, sprawozdawca pierwszego procesu Dreyfusa, odkrywa nowe fakty w tej pełnej niedopowiedzeń sprawie, i rozpoczyna walkę o cofnięcie wyroku…

Oni kłamią, by chronić swój kraj. On mówi prawdę, by ten kraj ocalić…

Młody francuski oficer odkrywa, że najgłośniejszy proces o zdradę ojczyzny opierał się na sfabrykowanych dowodach. Najwyżsi rangą dowódcy wojskowi robią wszystko, żeby zatuszować sprawę – Georges Picquart podejmuje jednak walkę o ujawnienie prawdy.
W trudnych czasach jeden człowiek może zmienić bieg historii.
„Oficer i szpieg” to jednocześnie trzymający w napięciu thriller polityczno-szpiegowski i uniwersalna powieść o wynaturzeniach władzy. To także historia o służbach specjalnych, które wymykają się spod kontroli prawa i uprawiają własną politykę, wedle której w imię „bezpieczeństwa narodowego” można gwałcić prawa jednostki.
Powieść zekranizowana przez Romana Polańskiego i uznana za jego najlepszy film od czasów „Pianisty”!

Oficer i szpieg od Robert Harris możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook) lub słuchać w formie audiobooka (mp3).
Siła sugestii to podstępna bestia.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć