ebook Jedyna
4.13 / 5.00 (liczba ocen: 38960) Ilość stron (szacowana): 254

Jedyna
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 19.95
wciąż za drogo?
28.83 złpremium: 18.60 zł Lub 18.60 zł
22.00 zł
24.80 zł Lub 22.32 zł
31.00 zł
19.95 zł
21.14 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ostatnia część bestsellerowej trylogii.

America jest jedną z czterech dziewcząt, które utrzymały się w ścisłej czołówce Eliminacji. Ukochana przez zwykłych ludzi, znienawidzona przez obecnego króla, dziewczyna wciąż nie jest pewna swych uczuć. A jednak nadchodzi moment ostatecznego wyboru, tym trudniejszego, że cały los Illei może spoczywać właśnie w rękach Ami.

Czy dziewczyna powróci do swej dawnej miłości, czy zdecyduje się zostać królową i podjąć walkę o lepszy świat dla siebie i wszystkich mieszkańców Illei?

Jedyna od Kiera Cass możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Czegokolwiek pragniesz, dąż do tego z całej siły.
Nie ma znaczenia, jak sama postrzegasz swój charakter, liczy się to, jak go wykorzystujesz.
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  No i kolejny odłożony tomik na półkę z serii przeczytane :)

  Och, jak ja bym się kiedyś chciała poczuć jak księżniczka, dosłownie jak bohaterka. Uwierzcie mi, nie mogłam się dzisiaj oderwać od czytania. Postanowiłam sobie, że każdy kolejny rozdział będzie nagrodą za zrobienie jakiegoś pułapu w fakturach :) nie dawałam rady robić tylko dokumentów i patrzeć na książkę leżącą obok, czekającą aż do niej zajrzę.

  Ale o bohaterce, nasza Ami wydoroślała, zaczęła myśleć bardziej racjonalnie, mimo, że nadal postępowała wbrew zasadom i regułom. Jak i w poprzednich częściach miała zadania, dzięki którym miała się wykazać, że nadaje się na przyszłą królową Illei. W międzyczasie podejmuje ryzykowne zagranie (?) oj musicie przeczytać same :)

  Ami mimo wcześniejszych zatargów zaprzyjaźnia się z pozostałymi dziewczętami z Elity. Nie czują już do siebie żalu, pretensji, urazy. Wiedzą, że "jadą na tym samym wózku" choć wszystkie stwierdzają fakt, że jedyne szanse na wygraną ma Ami. Przed świętami Ami spotyka rodzinna tragedia, podczas której zdaje sobie sprawę z jej uczuć do Maxona, jest gotowa powiedzieć to magiczne KOCHAM CIĘ.
  Jednak w pewnym momencie jej "wygrana pozycja" się zmienia za sprawą..... gwardzisty Aspena!!!! Zostają przyłapani... ojoj jak to się skończy, sprawdźcie same (bo chyba to nie lektura dla panów) :)

  Życzę Wam udanej lektury.
  Cieszę się, że po niektóre książki pisane seriami, sięgam jak już wszystkie zostały wydane, bo gdybym musiała czekać, chyba bym nie wytrzymała. Mimo wszystko, muszę czekać, gdyż zaplanowane są jeszcze dwie części. Na razie wybieram się na poszukiwania tomu połówkowego "Książę i Gwardzista".

 • Awatar

  Dla mnie rewelacja! Podobała mi się bardziej, niż część pierwsza i już nie mogę doczekać się kolejnej :)

 • Awatar

  Wstyd się przyznać chyba ale ostatnie pół godziny czytania przeryczłam. Zzylam się z Ami i innymi bohaterami. Ksiazke zakupiłam o 13 i właśnie skończyłam czytać. Nie mogłam się oderwać. Polecam!

Warto zerknąć