ebook Zimne. Polki, które nazwano zbrodniarkami
3.37 / 5.00 (liczba ocen: 198)

Zimne. Polki, które nazwano zbrodniarkami
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 33.68
wciąż za drogo?
35.92 zł Lub 32.33 zł
31.43 zł
32.78 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Druga część trylogii zapoczątkowanej przez bestsellerowe „Igły”. Reportaże o kobietach, które wszyscy nazywali zbrodniarkami. Czy jednak były nimi naprawdę? Reportaże o Polkach, które nazwano zbrodniarkami.Julię Brystygier – współtwórczynię aparatu bezpieczeństwa PRL, znajomą Pabla Picassa, która znęcała się nad Żołnierzami Wyklętymi, a na starość wspierała Kościół i była inwigilowana przez funkcjonariuszy departamentu założonego przez nią samą – zbrodniarką nazwały jej ofiary.Siostrę Zdzisława Marchwickiego, Wampira z Zagłębia, nazwał tak wymiar sprawiedliwości w czasach PRL-u. Szybko jednak się z tego wycofał.Czy zbrodniarką może nie być młodziutka dziewczyna, która bez emocji zabija siekierą swoją matkę, ćwiartuje jej ciało, a potem przyznaje: „kiedy umyłam w wannie korpus, przestałam mamę nienawidzić?”. Prawdopodobnie może. Nawet jeśli sąd i opinia publiczna są innego zdania.„Zimne...” to zbiór reportaży poświęconych historiom zbrodni, o których wszyscy sądzą, że zostały zamknięte, ocenione... lub nie miały dalszego ciągu.

Zimne. Polki, które nazwano zbrodniarkami od Marek Łuszczyna możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Na wojnie człowiek kocha się szybko, łapczywie, jak gdyby to był jego ostatni raz. Niezgrabna figura nie musi przeszkadzać mężczyznom. Zwłaszcza jeśli kobieta ma urok osobisty, czar, wdzięk, intelekt. Na wojnie ludzie uprawiają przygodny seks bez opamiętania...
Poczucie upływu czas przyśpiesza wraz z wiekiem.
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć