Inicjały zbrodni
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

średnia ocena: 3.19 / 5.00
liczba ocen: 627
Rekomendowane przez UpolujEbooka.pl
29.00 zł
23.20 zł
23.78 zł
24.07 zł
29.00 zł
Pozostałe księgarnie
23.48 zł
23.78 zł
23.99 zł
24.07 zł
24.65 zł
26.10 zł
26.10 zł
26.50 zł
26.97 zł
29.00 zł
29.00 zł
29.00 zł
Opis:

Prawie 40 lat po premierze ostatnich przygód Herkulesa Poirot – nowa powieść ze słynnym detektywem i nowa autorka wybrana przez spadkobierców Agathy Christie! Mistrz dedukcji powraca, w wielkim stylu! Londyn, lata 20. minionego wieku. Gdy Herkules Poirot rozkoszuje się atmosferą spokojnej kolacji, nie wie, że jego śledczy talent zostanie wystawiony na próbę. Stanie się to za sprawą młodej kobiety, która wyjawia mu, że zostanie zamordowana. Mimo przerażenia błaga detektywa, by nie szukał mordercy. Jej śmierć wyrówna rachunki.Tego samego wieczoru Poirot dowiaduje się o zamordowaniu trzech gości w modnym londyńskim hotelu. W ustach każdego z nich znaleziono… spinki do mankietów. Czy zbrodnia ma związek z tajemniczą kobietą?Podczas gdy Poirot usiłuje połączyć kolejne elementy układanki, morderca przygotowuje hotelowy pokój na wizytę swojej czwartej ofiary…Dzięki talentowi Sophie Hannah, niesamowicie skomplikowana zagadka z pewnością porwie zarówno oddanych fanów twórczości Agathy Christie, jaki i młodsze pokolenia czytelników, dla których będzie to pierwsze spotkanie z Herkulesem Poirot. Nowa powieść z udziałem najsłynniejszego detektywa wszech czasów, stworzona przy pełnym poparciu spadkobierców Christie, to najważniejsze wydarzenie roku dla wszystkich fanów kryminałów na świecie.„Jestem zaszczycony, że tak uznana pisarka, jaką jest Sophie Hannah, podjęła wyzwanie napisania nowej części przygód detektywa Poirot, wykazując przy tym entuzjazm i szacunek dla dorobku Agathy Christie”.Mathew Prichard – wnuk Agathy Christie

CYTATY:
Czasem wspomnienie słów wypowiedzianych przez kogoś miesiące, a nawet lata temu wciąż potrafi wzbudzić w człowieku śmiech.
Komentarze dotyczące oferty:
  • Awatar

    Rzeczywiście napisana w stylu Agaty Christie. Czyta się bardzo przyjemnie i szybko. Jedyne, co mogłabym zarzucić książce, to zakończenie, które nie jest aż tak zaskakujące jak u królowej kryminału zazwyczaj bywało :)

  • Awatar

    Niby Poirot ale trochę nieprawdziwy. Są wąsy, szare komórki i zarozumiałość. Jest lekko nieogarniający detektyw. Jest i Londyn i angielska prowincja. Ale zagadka jest przeładowana, spisek w spisku nudzi a nie ciekawi. Przeczytałam do końca bardziej z obowiązku :) niż z zaciekawienia. Szczerze mówiąc sensu samej intrygi pojąć nie mogę a motywy bohaterów są niewiarygodne... daję dość wysoką ocenę ale 3/4 jest dla postaci stworzonej przez wielką Agathę.
    Mam nadzieję, że kolejnych Poirotów nie będzie.

Inne proponowane
Warto zerknąć