ebook Dobry ojciec
3.93 / 5.00 (liczba ocen: 11712)

Dobry ojciec
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 22.18
wciąż za drogo?
26.78 złpremium: 17.28 zł Lub 17.28 zł
22.18 zł Lub 19.96 zł
26.79 zł Lub 24.11 zł
28.80 zł
28.80 zł
-16% 21.60 zł
22.17 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Ukochana córka. Rozpaczliwy wybór. Droga, z której nie ma odwrotu… 

Nowość w klubie KOBIETY TO CZYTAJĄ!

Przed czterema laty dziewiętnastoletni Travis Brown dokonał wyboru: sam wychowa nowo narodzoną córkę. Kiedy większość jego przyjaciół imprezowała i chodziła na randki, Travis siedział w domu, zmieniał pieluszki i martwił się o pieniądze na życie, nigdy jednak nie żałował tej decyzji. Bella jest światłem jego życia. Kiedy jednak Travis traci pracę i dom, bezpieczeństwo – które z takim trudem stworzył dla Belli – zaczyna się chwiać.

A potem następuje cud. Praca w Raleigh może poprawić ich los. Musi. Ale gdy Travis przyjeżdża do miasta, przekonuje się, że nie chodzi o pracę, a udział w przestępstwie, które zapewni szybkie pieniądze bez żadnych konsekwencji. Czy aby na pewno?

Co sprawia, że stajemy się dobrymi rodzicami? Czy dobro dziecka może usprawiedliwić działania poza prawem? Jak daleko mogłabyś się posunąć, chcąc chronić swoje dziecko?

Diane Chamberlain jest wielokrotnie nagradzaną autorką dwudziestu dwóch powieści. Dotychczas nakładem Prószyński i S-ka ukazały się: „Prawo matki”, „Kłamstwa”, „Szansa na życie”, „Tajemnica Noelle”, „Sekretne życie CeeCee Wilkes”, „Zatoka o północy” i „W słusznej sprawie”. Pisarka mieszka w Karolinie Północnej.

Dobry ojciec od Diane Chamberlain możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Aby poznać drogę, która jest przed tobą, zapytaj tych, co zmierzają w przeciwnym kierunku.
Czasami najlepszym sposobem zatrzymania czegoś jest pozwolenie, by to odeszło.
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Ceniąc sobie znakomite powieści znanej zapewne szerokiemu gronu czytelników Jodi Picoult, poszukiwałem autorki, która w podobny sposób przyciągnie mnie do swych powieści niczym magnes i zapewni tak wiele niezapomnianych emocji, którym poddany zostanę podczas lektury. W ten sposób natrafiłem na Diane Chamberlain. Od chwili, kiedy usłyszałem o tej pisarce, minęło już sporo czasu, a ja skończyłem dziś czytać jej kolejną, w moim przypadku trzecią powieść, zatytułowaną „Dobry ojciec”. Kończąc lekturę wcześniejszych książek stwierdziłem, że Diane Chamberlain nie dorównuje warsztatem literackim oraz swym kunsztem wspomnianej Jodi Picoult. Wrażenia jakie pozostawiła u mnie powieść „Dobry ojciec” nie zmieniają tego obrazu. Przyznać muszę, że muszę zaliczyć ją do najsłabszych spośród tych, które do tej pory udało mi się poznać. („Sekretne życie CeeCee Wilkes” i „Zatoka o północy”).

    „Dobry ojciec” to książka, którą po otwarciu pierwszej strony można przeczytać ciurkiem w ciągu jednego podejścia. Właściwie czyta się ją z zaciekawieniem, a łatwy język, którym posługuje się autorka, oraz sama fabuła składająca się z króciutkich rozdziałów ma wpływ na łatwość i szybkość odbioru. Wszystko byłoby dobrze, ale po mimo poruszanego w niej ważnego tematu, we mnie fabuła ta nie wywołuje żadnych emocji, całość wydaje się być dość płaska, czasami wręcz naiwna. Wypada całkiem blado, kiedy zechcieć porównywać ją ze wspomnianymi wyżej powieściami. Dlatego tak jak szybko można ją przeczytać, zapewne tak samo szybko zapomni się o czym ona opowiadała.

    Do innych powieści autorki jeszcze pewnie wrócę, każdemu może przydarzyć pewne potknięcie. Pokładam nadzieję, że inne książki tej autorki, które czekają jeszcze w mojej czytnikowej kolejce „do przeczytania”, bardziej zapadną mi w pamięć i będą dla mnie zdecydowanie lepszą rozrywką.

    Ocena: 3,5/6

Warto zerknąć