ebook Dziedzictwo Manitou. Antologia dedykowana Grahamowi Mastertonowi
3.36 / 5.00 (liczba ocen: 169)

Dziedzictwo Manitou. Antologia dedykowana Grahamowi Mastertonowi
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 18.38
wciąż za drogo?
21.30 złpremium: 13.74 zł Lub 13.74 zł
18.38 zł Lub 16.54 zł
22.90 zł Lub 20.61 zł
22.90 zł
18.43 zł
18.55 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (4)
Inne proponowane

Prezentujemy pierwszą w Polsce antologię opowiadań grozy dedykowaną mistrzowi horroru Grahamowi Mastertonowi. Rodzimi kreatorzy demonów jutra – jak określił ich we wstępie mentor – prezentują utwory w znacznym stopniu nawiązujące do jego twórczości.

W Dziedzictwie Manitou odnajdziecie płaszczyzny, po których porusza się sam Masterton, spotkacie diabły i demony, będące najmroczniejszymi charakterami również w prozie mistrza gatunku. Staniecie oko w oko ze strachem, który może wydać się Wam znany, a jednak poczujecie mrożące krew w żyłach zaskoczenie.

Graham Masterton nie tylko opatrzył antologię wstępem, ale też zamieścił w niej swoje premierowe opowiadanie "Obserwator", które uważa za jedno z najpotworniejszych, jakie kiedykolwiek napisał.

Dziedzictwo Manitou odświeży w Waszej wyobraźni wszystkie imiona GROZY.

Dziedzictwo Manitou. Antologia dedykowana Grahamowi Mastertonowi od Robert Cichowlas, Krzysztof T. Dąbrowski, Dawid Kain, Rob Kayman, Kazimierz Kyrcz Jr, Krzysztof Maciejewski, Graham Masterton, Piotr Mirski, Jacek Piekiełko, Piotr Pocztarek, Łukasz Radecki, Jacek M. Rostocki, Michał Stonawski, Paweł Waśkiewicz, Aleksandra Zielińska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć