ebook Trzynasty anioł
3.16 / 5.00 (liczba ocen: 1383)

Trzynasty anioł
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

Kategoria:  / /
E-book - najniższa cena: 13.55
wciąż za drogo?
EMPIK#EMPIK CW
EMPIK#EMPIK CW
14.88 złpremium: 9.60 zł Lub 9.60 zł
13.55 zł Lub 12.20 zł
16.00 zł
16.00 zł Lub 14.40 zł
16.00 zł
13.60 zł
14.50 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Powieść nominowana do Zajdla 2007. Urban fantasy z wątkiem kryminalnym. Niepostrzeżenie i nieodwołalnie wciąga czytelnika w historię miasta skazanego na zagładę. Kryminał w konwencji urban fantasy, w którym w niebanalnej scenografii rozgrywa się dynamiczna, precyzyjnie rozplanowana intryga.Aniołowie zostawili Arlenowi magię, Tangarze – technikę. Granicą jest rzeka Getteim. Ludzka pomysłowość nie zna jednak żadnych granic – Aimeric Tyren wybudował na rzece miasto, w którym łączą się obie rzeczywistości, a technika współistnieje z magią. Budowniczy umarł, a jego dziełu grozi Apokalipsa. Zapobiec jej może tylko jego syn, Meric Tyren, jeżeli zdoła odnaleźć anioła o imieniu Joel. Pomogą mu w tym prywatny detektyw o anielskim imieniu i jego asystentka – kobieta uwięziona w ciele dziecka.Czy trójka desperatów, z których każdy zmaga się z własnymi demonami, zdoła rozwiązać zagadkę i ocalić Getteim przed gniewem aniołów? Czas ucieka, a znaki Apokalipsy się mnożą. Tajemnica „Trzynastego anioła” czeka na odkrycie!

Trzynasty anioł od Anna Kańtoch możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Zdecydowanie nie moja bajka. Już same pokręcone imiona odstręczają od lektury na początku lektury.
    Raczej nie będę śledził twórczości tej pani.

  • Awatar

    bookrage.org zrobił mi wielką niespodziankę. Jeszcze większą zrobiła mi autorka :) Dzięki bookrage przeczytałem, a dzięki Annie Kańtoch przeżyłem ciekawą, niekonwencjonalną i wciągającą przygodę...
    Polecam!

Warto zerknąć