ebook Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - audiobook
3.74 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 6037)

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - audiobook

Chcę otrzymać powiadomienie,
kiedy oferta będzie dostępna
Podając nam adres e-mail
lub korzystając z konta na Facebooku

damy Ci znać, kiedy oferta będzie dostępna.
Aktualnie brak dostępnej pozycji do zakupu
Inne proponowane

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi jest młodzieżową powieścią SF, która otwiera bestsellerowy cykl Felix, Net i Nika. To także wspaniała lektura szkolna, zatem przeczytaj zanim stanie się lekturą obowiązkową i zaskocz swojego nauczyciela znajomością przygód trójki nastoletnich przyjaciół.

Przeżyj wspólną, pełną niesamowitych zdarzeń przygodę wraz z trójka nastolatków, uczniów Gimnazjum im. Stefana Kuszmińskiego, Netem Bieleckim - specjalistą od komputerów i szkolnym hakerem, Felixem Polonem –  specjalistą od urządzeń szkolnych, tak zwanym złotą rączką i Niką Mickiewicz – dziewczyną posiadającą moce nadprzyrodzone. Ta nieustraszona i szalona trójka wprowadzi Cię w świat, w którym "nieudany" program do sterowania ruchem drogowym, będący sztuczną inteligencją, dalej zwany Manfredem, często ratuje przyjaciół z opałów.

Wydawać się może, że przygody Felixa, Net i Niki są nieraz nierzeczywiste, jednak w takiej postaci są rewelacyjną odskocznią od codziennych problemów, szkolonych ocen, klasówek czy marudzenia rodziców. To doskonała historia przedstawiająca relacje bohaterów z rówieśnikami, nauczycielami i rodzicami, umiejscowiona na tak zwanym „polskim podwórku”. Lektura obowiązkowa, od której nie można się oderwać.

Audiobooka wysłuchasz w intepretacji Wojciecha Żołądkowicza.

Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - audiobook od Rafał Kosik możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2022. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Trzymająca w napięciu i pełna zaskakujących zwrotów akcji. Piękny popis sztuki lektorskiej w wykonaniu Wojciecha Żołądkowicza

Warto zerknąć