ebook Innowacyjność regionów w gospodarce opartej na wiedzy
0 / 5.00 (liczba ocen: 0) Ilość stron (szacowana): 267

Innowacyjność regionów w gospodarce opartej na wiedzy
ebook: pdf

E-book - najniższa cena: 8.90
8.90 zł
13.95 złpremium: 9.00 zł Lub 9.00 zł
10.97 zł Lub 9.87 zł
10.97 zł
12.75 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (3)
Inne proponowane

Ostatnie kilkanaście lat przyniosło radykalne przewartościowanie czynników rozwoju społeczno-gospodarczego. W centrum uwagi znalazły się zasoby informacji, wiedzy, innowacji, a współczesna gospodarka otrzymała miano gospodarki opartej na wiedzy. Nastąpiło przeskalowanie procesów społeczno-gospodarczych z poziomu narodowego na poziom międzynarodowy (globalny) i regionalny. Kluczową płaszczyzną procesów rozwoju oraz kształtowania polityki gospodarczej stał się region.

Zebrane w publikacji artykuły pogrupowane zostały w dwa kluczowe wątki tematyczne.

Część pierwsza, zatytułowana Wiedza, nauka, innowacje a rozwój regionów, prezentuje rozważania na temat roli i znaczenia potencjału wiedzy i innowacji w rozwoju regionu, w kontekście uwarunkowań gospodarki opartej na wiedzy.

Tematyka drugiej części monografii, zatytułowanej Innowacyjność przedsiębiorstw a rozwój regionów, koncentruje się wokół problematyki innowacyjności przedsiębiorstw w kontekście tworzenia regionalnych systemów innowacji. W centrum uwagi tej części publikacji znajduje się problem szeroko interpretowanej innowacyjności przedsiębiorstw w kontekście tworzenia regionalnych systemów innowacji.

Innowacyjność regionów w gospodarce opartej na wiedzy od Aleksandra Nowakowska możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć