ebook Dzielnica obiecana
3.33 / 5.00 (liczba ocen: 1750)

Dzielnica obiecana
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - najniższa cena: 29.90
wciąż za drogo?
29.90 zł
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Pierwsza polska powieść w Uniwersum Metro 2033

Nareszcie! Jest sygnał z Krakowa! W końcu mamy dowód na to, że także i w Polsce żyją niedobitki po nuklearnej zagładzie… Z nieukrywaną dumą – wraz ze znakomitym autorem, Pawłem Majką – oddajemy w wasze ręce pierwszą polską powieść w Uniwersum Metro 2033. Czekanie naprawdę się opłaciło. Witajcie w Polsce, w roku 2033…

Dmitry Glukhovsky

Dwie dekady po Pożodze, globalnej zagładzie atomowej. Gatunek homo sapiens na powrót został sprowadzony do roli jednego z konkurentów w grze o przetrwanie. Zmieniło się wszystko. Tylko ludzie pozostali tacy jak dawniej.

Nowa Huta. Zaprojektowane i zbudowane od podstaw robotnicze miasto. XVIII dzielnica Krakowa. To tu, w podziemnych schronach, mieszkają ci, którzy przetrwali nuklearną apokalipsę. Każdy dzień oznacza dla nich walkę, każdy miesiąc przynosi nowe zagrożenia. Wśród strzępów cywilizacji przeżycie kolejnego roku zakrawa na cud.

Zdradzeni i zmuszeni do ucieczki mieszkańcy Nowej Huty wyruszają na poszukiwanie mitycznego raju – Kombinatu. Nie wiedzą jeszcze, że z niedostępnego dla nich centrum Krakowa nadciąga przerażająca horda, która odmieni znany im świat.

Jednak to śmiertelne niebezpieczeństwo okaże się tylko tłem dla piekła, które ludzie niezmiennie gotują sobie sami nawzajem.

Dzielnica obiecana od Paweł Majka możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Jak dla mnie najlepsza „nie oryginalna” część cyklu Metro. Majka umiejętnie wykorzystał podwaliny świata stworzonego przez Glukhowsky’ego wzbogacając go o własne pomysły. A jako że zakończenie jest „rozwojowe” może będziemy mieli jeszcze przyjemność wrócić do postapokaliptycznego Krakowa…

  • Awatar

    Obowiązkowa lektura dla mieszkańców Nowej Huty ;-) Dla całej reszty zresztą też. Dobry pomysł, wartka akcja. No i obowiązkowo otwarte zakończenie - czyżby Majka szykował się do kontynuacji???

Warto zerknąć