ebook 5 języków miłości
4.22 / 5.00 (liczba ocen: 4268)

5 języków miłości
ebook: mobi (kindle), epub (ipad)

E-book - polecana oferta: 32.46
wciąż za drogo?
38.97 złpremium: 25.14 zł Lub 25.14 zł
32.46 zł Lub 29.21 zł
51.06 złpremium: 32.94 zł Lub 32.94 zł
41.90 zł
41.90 zł
32.44 zł
34.48 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (16)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

5 języków miłości to fenomenalny poradnik, który przeczytało już wielu ludzi na całym świecie, doceniając jego wartościowość i wreszcie rozumiejąc język, którym posługuje się partner. To książka, z której dowiesz się, że poznanie języka miłości Twojego współmałżonka jest receptą na szczęśliwe i udane małżeństwo.

Wydaje Ci się, że Ty i Twój partner to dwa przeciwstawne bieguny, na dokładkę żyjące na różnych planetach osobowości? Wasza komunikacja całkowicie szwankuje a język i wyrażane w nim myśli tej drugiej osoby są całkowicie niezrozumiałe? Przeczytaj 5 języków miłości, odkryj język miłości Twojego partnera.

Antropolog, Gary Chapman w swej książce pokazuje w jaki sposób rozwiązać problem komunikacji przez pryzmat pięciu języków, które używamy w swoim życiu i które składają się na naszą konstrukcję psychiczną. Są to:

- język wyrażeń afirmatywnych,

- język dotyku,

- język czasu,

- język prezentu,

- język drobnych przysług.

Jeśli po lekturze tego e-booka odpowiesz sobie na pytanie, czy oboje mówimy tym samym językiem i czy umiejętnie potrafimy go odczytać, wtedy zrozumiesz że droga do idealnego związku wcale nie jest taka trudna. Przyglądając się poradom, które zostały przedstawione na realnych przykładach, bez problemu dostrzeżesz, że Twoje pragnienia są zupełnie inne od tych, które posiada Twój współmałżonek. Miłość, którą dajesz, nie jest w pełni satysfakcjonująca i nie odpowiada wewnętrznym potrzebom partnera.

Czytając 5 języków miłości dostajesz kompletne wskazówki, w których nauczysz się komunikowania swoich potrzeb, sposobów pracy na relacjami, które doprowadzą do efektywności i większej trwałości w Twoim związku. Związku, który będzie idealny wreszcie dla Was obojga.

Rekomendacje: 

5 języków miłości to książka, która uratowała wiele relacji. A także... moją własną. Wreszcie zrozumiałam dlaczego mój mąż tak chętnie pielęgnuje swój samochód. I wreszcie zrozumiałam, dlaczego nie muszę być Zosią-Samosią. Praktyczny poradnik dla par, które są gotowe tworzyć swój związek na swoich zasadach. Polecam. - Monika Kurdej - Zasmakuj w życiu

5 języków miłości od Gary Chapman możesz już bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook). UWAGA! Opis książki, stanowi własność serwisu UpolujEbooka.pl, kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez UpolujEbooka.pl ©2023. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Nie możemy wymazać przeszłości, ale możemy ją uznać za przeszłość. Możemy wybrać dzisiaj wolne od wczorajszych błędów. Przebaczenie to nie uczucie - to zobowiązanie.
5 języków miłości to książka, która uratowała wiele relacji. A także... moją własną. Wreszcie zrozumiałam dlaczego mój mąż tak chętnie pielęgnuje mój samochód. I wreszcie zrozumiałam, dlaczego nie muszę być Zosią-Samosią. Praktyczny poradnik dla par, które są gotowe tworzyć swój związek na swoich zasadach. Polecam.Ocena: 5/6 czytaj więcej
©Zasmakuj w życiu
Komentarze dotyczące książki:
  • Awatar

    Książkę poleciła mi znajoma psychoterapeutka.
    Z czasem pojawiają się wątpliwości czy ona/on nadal mnie kocha? Czemu nie jest tak, jak kiedyś.
    Z książki dowiadujemy się, że często partnerzy inaczej odbirają i okazują miłość (mają różne języki miłości). Logika jest taka: kocham Cię I okazuję Ci to najlepiej jak potrafię. Tylko, że jeśli masz inny język miłości - nie odbierasz tego w taki sposób, w jaki ja bym odbierał i możesz przestać czuć się kochana. Książka pozwala spojrzeć na zwiazek z innej perspektywy. Ułatwia zrozumienie potrrzeb partnera i wyjście im na przeciw - naukę jego języka miłości. Okazywania uczuć w sposób, w który parner będzie mógł je odebrać i czuć się kochany.
    Polecam. Czyta się dobrze.nie jest przeintelektualizowana. Wartosciowa pozycja

Warto zerknąć