ebook Łyżeczka - audiobook
3.6 / 5.00 (liczba ocen e-booka: 122)

Łyżeczka - audiobook
audiobook (mp3)

E-book - najniższa cena: 29.40
Audiobook - najniższa cena: 18.29
wciąż za drogo?
25.95 złpremium: 16.74 zł Lub 16.74 zł
19.00 zł
22.32 zł Lub 20.09 zł
23.81 zł
27.90 zł
18.29 zł
23.81 zł
kliknij aby zobaczyć pozostałe oferty (2)
Wesprzyj UpolujEbooka.pl - postaw kawę
Inne proponowane

Czy kiedykolwiek myśleliście o tym, żeby zabić własną matkę? Majka też nie. Nigdy. A jednak to zrobiła. Nie musicie jej usprawiedliwiać. Nie starajcie się wybaczyć. Wystarczy, że spróbujecie ją zrozumieć. Scenariusz, będący adaptacją powieści znalazł się w finale Script Pro 2014, najważniejszego w Polsce konkursu dla scenarzystów.

Łyżeczka - audiobook od Izabela Szylko możesz już bez przeszkód słuchać w formie audiobooka (mp3) lub bez przeszkód czytać w formie e-booka (pdf, epub, mobi) na swoim czytniku (np. kindle, pocketbook, onyx, kobo, inkbook).
Komentarze dotyczące książki:
 • Awatar

  Książkę te oceniałam z dwóch perspektyw.

  Książka jako forma - po raz pierwszy miałam przyjemność z audiobookiem i okazało się strzałem w dziesiątkę! Niesamowite sprawa, ponieważ wykonywałam zwyczajne domowe rzeczy z przyjemnością, bo cały czas miałam uczucie że nie marnuję czasu. Sprzątałam, prałam, zmywałam i robiłam zakupy a w uchu cały czas czytała mi się książka – po prostu CUDOWNIE!. No i dlaczego dopiero teraz sięgnęłam po tę formę książki ale całą pewnością dla AUDIOBOOK mówię tak, tak, tak i jeszcze raz tak.! Polecam wszystkim gorąco. Moja ocena audiobooka to 10/10.

  Książka jako treść – niestety nie w moim guście i dobrnęłam do końca tylko dlatego że to mój pierwszy audiobook. Strasznie smutna i przygnębiająca historia no i jak okazuje się po komentarzach, niestety bardzo z życia wzięta.
  „Łyżeczka” Izabeli Szyłko to opowieść o trzech pokoleniach kobiet, których życie nie układa się zbyt pomyślnie. Czytelnik ma wrażenie że to nieszczęście jest wręcz przekazywane z pokolenia na pokolenia jak swego rodzaju choroba. Już na samym początku książka zaczyna się ostro, bowiem w pierwszym zdaniu bohaterka mówi, że zabiła własną matkę…. Następnie autorka cofa się w czasie i przedstawia koleje losu, które doprowadziły bohaterkę do tego pierwszego zdania wypowiedzianego w tej książce.
  Nie oceniam tej bohaterki i nie usprawiedliwiam, mimo że wiem jak ciężkie mogą być tzw. toksyczne związki. Dobrnęłam do końca tej smutnej historii i stwierdzam tylko, że niestety zakończenie zmierzało cały czas w jednym nieuniknionym kierunku.
  Opowieść jest smutna i przerażająco prawdziwa ale uważam że warto ją przeczytać żeby chociaż dowiedzieć się jak tragiczne w skutkach mogą być toksyczne związki nawet między matką i córką. Jednocześnie ostrzegam że Książa trochę przygnębia swą smutną opowieścią.

Warto zerknąć