ebook Credo Tom 1 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Credo Tom 1 - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
Audiobook - najniższa cena: 23.00
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
23.00 zł Lub 20.70 zł
25.01 zł
25.01 zł Lub 22.51 zł
23.05 zł
Inne proponowane

Pierwsza część duchowego pakietu. Trzy konferencje na temat Credo – Wyznania wiary, zawartych w nim wartości i zasad stanowiących mapę, do której możemy się odnosić w codziennym życiu.

Credo – „Wierzę w jednego Boga…” – to pierwsza część cyklu konferencji audio, w których ks. Michał Olszewski SCJ przypomina o wadze i znaczeniu każdego ze słów Wyznania wiary.
Słowa Credo, które zdarza nam się powtarzać machinalnie, w kazaniach ks. Michała niosą ze sobą niezwykle żywy i przejmujący obraz miłości Boga do każdego człowieka.
Konferencje zostały wygłoszone w czasie mszy świętych, które ks. Michał – jeden z najmłodszych polskich egzorcystów – odprawia w Stopnicy i Niskowej. Msze te gromadzą tysiące ludzi, którzy modlą się o uzdrowienie i uwolnienie, a także – słuchając konferencji – odkrywają swoją wiarę na nowo.
Wiara, jaką dzieli się ks. Michał, jest głęboka i wielokrotnie potwierdzona znakami – przekazuje nam obraz Boga jako dobrego, kochającego Ojca, który troszczy się o swoje dzieci, i który żyje tu i teraz, a nie jest jedynie ideologią.

Credo Tom 1 - audiobook od Michał Olszewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć