ebook Credo Tom 3 - audiobook
0 / 5.00 (liczba ocen: 0)

Credo Tom 3 - audiobook
audiobook (mp3)

Wydawca:  Wydawnictwo RTCK
Kategoria:  /
najlepsza cena! w ostatnich dwóch tygodniach
Audiobook - najniższa cena: 22.55
wciąż za drogo?
23.25 złpremium: 15.00 zł Lub 15.00 zł
22.55 zł Lub 20.30 zł
25.01 zł
25.01 zł Lub 22.51 zł
23.05 zł
Inne proponowane

Trzecia część duchowego pakietu. Dotyka spraw ostatecznych: śmierci, Sądu Bożego, nieba i piekła. Podejmuje temat: czym Kościół katolicki jest naprawdę i jak pokochać go dziś – w XXI wieku.

„Wielkiej teologii tu nie znajdziecie – mówi się ks. Michał. Bo o wielkich sprawach: Bogu, Kościele, śmierci, cudach i zmartwychwstaniu, można mówić prosto i przystępnie. A nawet trzeba”.
Ksiądz Michał Olszewski SCJ tajemnice Wyznania wiary przestawia barwnie, jasno i z humorem. Wyjaśniając dogmaty, posługuje się prostymi przykładami z życia codziennego, a także niezwykłymi historiami ze swojej posługi egzorcysty. Przybliża świat, który do tej pory mógł wydawać się nam bardzo odległy.

Każdy z tomów Credo to zaproszenie do spotkania z Żywymi Postaciami obecnymi w Wyznaniu wiary.
Tom pierwszy wprowadza w zagadnienie, co znaczy wierzyć w Boga Ojca i Jezusa Chrystusa oraz czym jest tajemnicza cecha każdego człowieka – „Capax Dei”.
Tom Drugi to porywająca historia wcielenia Boga, Jego niezwykłej Matki, świętych, Kościoła oraz działającego poza wszelkimi schematami Ducha Świętego.
Tom trzeci to dotknięcie spraw, obok których nikt, nawet człowiek niewierzący, nie może przejść obojętnie: śmierci, Sądu Bożego, nieba i piekła. To także szczere wejście w temat: czym Kościół Katolicki jest naprawdę i jak pokochać go dziś – w XXI wieku.
W końcu to historia o naszym buncie i odpowiedzialności względem obdarowania, które otrzymaliśmy od Boga w chwili stworzenia.

Credo Tom 3 - audiobook od Michał Olszewski możesz już bez przeszkód słuchać formie audiobooka (mp3).
Komentarze dotyczące książki:
Warto zerknąć